Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vs. Huawei...

Samsung Galaxy S4 vs. Huawei P8 Lite?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miben jobb? Melyiket éri megvenni?
2016. márc. 1. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utána nézhetsz, de 4 mag van benne:)


Processzor típusa

SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 600 APQ8064T

GPU: Adreno 320

Processzormagok száma 4 magos

Processzor sebessége 1.9 GHz

RAM 2048 MB

Belső memória mérete 16 GB


[link]

2016. márc. 2. 17:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Kicsit még kutass, ;) Egyébként már leírtam. Plusz ne árukeresőn nézd ezeket Leírásokat. XD TÁDÁ!

"

Other models include Samsung's Exynos 5 Octa system-on-chip with a heterogeneous CPU. The octa-core CPU comprises a 1.6 GHz quad-core Cortex-A15 cluster and a 1.2 GHz quad-core Cortex-A7 cluster. The chip can dynamically switch between the two clusters of cores based on CPU usage; the chip switches to the A15 cores when more processing power is needed, and stays on the A7 cores to conserve energy on lighter loads.

"

2016. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akár hol nézed szerintem egy S4-ben 4 mag van, ismerõsömnek S4 van, abba is 4 mag van, nem tudom te hol láttál 8 magos S4-et, de oké:)
2016. márc. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!