Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire elég a UPC 1 mbt/s...

Mire elég a UPC 1 mbt/s mobilnete?

Figyelt kérdés
Átlagos felhasználó vagyok, gondolkodóba estem hogy átmegyek a Tmobiletol mert a jelenlegi csomagomban 300 mega net van de az semmire nem elég. Viszont félek hogy az 1mbts nem elég gyros. Tapasztalazok vannak esetleg valakinek? Köszönöm.

2016. márc. 1. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az 1mbit/s sztem mindenre elég ugyse küldi minden oldal ojan gyorsan neked az adatot
2016. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első nem segítettél sokat, 1 mbts otthoni net az nyilván semmire nem elég, de én mobilnetet kérdeztem.

Második, köszönöm a választ, viszont olyan is érdekelne hogy játékok mennek e ilyen sebesség mellett pl, vagy youtube mondjuk. Az oké hogy indexet tudok olvasni, de másra is használnám.

2016. márc. 3. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy éve használom lassan, mindenre elég. Néha, amikor olyan helyen vagyok, akkor még a laptopom is rácsatlakoztatom és arról dolgozom, ott azért érződik, hogy kicsit lassú, de nem vészes és még úgy is élvezhető - például egy jútúb videót végig lehet vele nézni. Tévét szoktam nézni rajta, internetezem, alapvetően minden igényt kielégít amire mobilnetet használsz.
2016. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!