Legjobb telefon?

Figyelt kérdés
A legjobb telefon most a piacon?Es olyan 170 ezerért mi a legjobb választás?
2016. márc. 2. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igazából ennyiért már majdnem minden teló jó

mondhatnám a hu... p8 at iphonne 6 samsung s6 stb de szerintem ezen az oldalon nézz szét és válaszd ki ami neked tetszik [link]

2016. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nexus 6P,Oneplus 2.
2016. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, nem is volt, és soha nem is lesz egyértelműen, hogy "a legjobb telefon", mert ez relatív kijelentés, mindenkinek mások az igényei!

Többesszámban persze van, én például ezeket ajánlom:


LG G4

Samsung Galaxy S6/S6 Edge

Samsung Galaxy A7 2016 (Exynos processzorral)

Huawei P8/P8 Max

Huawei Mate S

Lumia 930

Lumia 950

2016. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat! Kijelzo meg a kamera a fontos
2016. márc. 2. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy az LG G4-nek van telefonok közül a valaha volt legjobb kamerája, már ami a képminőséget illeti, annyira élethű az elkészült képre ránagyítva is, egyszerűen tökéletes!

Ugyanakkor olvastam, hogy az egyedül a G4-ben lévő Quantum IPS-kijelző egy idő után már nem érzékel semmit, így a telefon használhatatlanná válik, nem tudom, hogy ebből mi igaz. :/

2016. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, Én egy huawei 6p re gondoltam hogy azt veszem.De megnézem a g4-et is! köszi a válaszokat!
2016. márc. 2. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6P szerintem azért is jó mert hosszabb támogatást kap,a Mályvacukrot megkapta a 2013-as ASUS Nexus 9 és az LG Nexus 5 is.Bár az LG G4 se rossz,de az Oneplus 2-öt is nézd meg,nagyon jó telefon nagyon jó áron és a főoldalán csere garanciát kapsz ráadásul még buherálható is szóval az se rossz.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnézem köszi szépen!
2016. márc. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!