Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek ha a kölcsön...

Mit tehetek ha a kölcsön adott telefont nem kapom vissza?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy telefont amit kölcsönadtam a barátomnak hogy használja amíg a sajátját meg nem javítja.Nemrég szakítottunk és ő nem hajlandó velem találkozni hogy vissza adja a telefont,sem az árát kifizetni.Megvan a számla róla az én nevemre.A szolgáltatónál csak úgy lehet letiltani ha az előfizetés az én nevemen van de a kártya a telefonba a sajátja.Mit tehetek ebben az esetben?
2016. márc. 3. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
"pont erre vár és már menne a rendőrségre". Valami nem tiszta itt.!!!
2016. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11 es válaszoló.Nem is tiszta itt semmi.Az illető tudja hogy vissza tudnám venni vagy veteni és szerintem pont ezt szeretné felhasználni ellenem.Jó színész a srác,azt is kinézem belőle hogy sérülést okozna magának és azt mondaná hogy én voltam.
2016. márc. 3. 19:10
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

de ezért kell a rendőrségre menni minél hamarabb...


értem?


elslattyogsz a legközelebbi rendőrségre...elmondod mi volt...ezt minimális intelligenciával is meg lehet csinálni, csak beszélj értelmesen, és ne nézd le a rendőröket, akkor ők is értelmesen állnak majd hozzád...


vagy szard le az összes tanácsot, várd meg amíg a barátod téged jelent fel...ha neked így jobb...

2016. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, mint a többiek, menj és jelentsd fel lopásért. Majd ha a rendőrök kopogtatnak nála, akkor nem lesz nagylegény.
2016. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Te most tulajdonkeppen a telefont akarod visszakapni, vagy a telefon urugyen akarsz talalkozni vele? Mert ha az elobbi, akkor mar leirtak mi a teendo...
2016. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az akkor számít eltulajdonításnak, de akkor mindenképpen, ha a tudtod nélkül vette volna el azaz akkor ellopta volna anno. Igaz három éve lett már ez a kérdés is kiírva, na de ha te akkor kölcsön adtad önként, és dalolva, hogy használja addig, amíg az övét ki nem javítják, ami mind nagyon szép, és kedves gesztus volt anno tőled ugyebár amit hát lássuk be, nem sok lány tesz meg manapság csak büszkeségből, amit viszont te magad félre tudtál akkor tenni. Visszatérve arra, hogy kölcsönadtad mondván, hogy használja addig, míg az el nem készül, akkor valószínű, hogy még nem volt kész, és azért nem akarta még visszaadni. Ami pedig a rendőrségre rohangálást illeti, itt is csak a laikusok írogattak tanácsokat akkor anno még, de a mostani, és a három évvel ezelőtti törvények közt szerintem azért van már némi különbség.


(F).

2019. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!