Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj, ha mindennap így töltöm...

Baj, ha mindennap így töltöm a telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 6S-em.

A nap végére 30-40%-on van, de mivel a következő napot már nem bírná ki, így minden éjszaka felteszem töltőre.

Mennyire káros ez az akksira nézve?



2016. márc. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha használni akarod, úgyis töltened kell.
2016. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy baja nem lesz tőle, szerintem a fél világ töltőre teszi este.
2016. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm!
2016. márc. 4. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:

a régi telefonomat hónapokig így töltöttem de nem vettem észre változást az aksi teljesítményében. aztán ezt a telefont lecseréltem és használom már vagy fél éve az újat. nem rég olvastam egy olyan cikket hogy az se tesz jót az aksinak ha sokáig hagyjuk rajta. elkezdtem azt csinálni hogy még elalvás előtt feltöltöm. vagy 100%-re vagy úgy 70-80%-ra és reggel töltöm 100-ra. ezt csak akkor csinálom ha éppen eszembe jut.

szóval ugyan úgy rajta hagyom éjszakára xd

2016. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!