Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek ilyen telefont?...

Ti vennétek ilyen telefont? Jobb mint a galaxy s7 edge? (amúgy tudom hogy igen :D)

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 3. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Számomra ez ismeretlen márka,de nem lehet annyira rossz.
2016. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Bakker dizájnban egyszerre koppintja a samsungot és az aplle-t...bár beleraktak egy elég erős vasat, szóval ki tudja siker lesz e..
2016. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább Xiaomi mi5. Kezdjük ott, hogy ez a telefon csúnya.

Túl van árazva, és mégis mi a frásznak 6Gb ram egy telefonba?

Addig oké, hogy antutu benchmarkba jól mutatnak a pontok, de amúgymeg semmi értelme.

Soha az életbe nem vennék egy ilyen ronda túlárazott sznob tepsit.

Utálom a Samsungot, és ilyet se mondtam még de inkább S7 edge mint ez a szánalmas próbálkozás...

2016. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez a Samsung iPhone ötvözet jobban tetszik mint az eredeti Samsung. :D
2016. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fairi1 ***** válasza:
93%

nem rossz nem rossz, de vivo nem igazán kapható nálunk, szóval felejtős.

fő baja szinte biztos a szoftver lesz, kínai teelfonok egyedi skinje mindig bajos...

2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet, hiába jobb papíron az S7 edge-nél. Az még, hogy külön-külön jó alkatrészeket pakolnak bele nem jelenti azt, hogy jó egységet is alkotnak, hiszen amögé fontos a jó szoftver is. Ebben a kínaiak nem iagazán járnak élen, persze nyilván kifejezetten ehhez a készülékhez nem volt még szerencsém, csak azért ne felejtsük el ezt sem. Vegyük figyelembe azt is vízálló-e a telefon - nem búvárkodni akar vele az ember, de nem árt, ha esőtől nem megy tönkre egy ilyen drága készülék. Továbbá a kamerája sem mindegy, ezen márpedig szintén szeretnek spórolni a kínaiak. Igen, 16MP-es, de ez még nem mond semmit. Mindezt nem fingfűrészelésből írom, csak leírtam pár olyan felhasználó igényeit, akik ilyen kategóriájú és képességű telefont akarnak vásárolni. Tehát az a kérdés, hogy jobb-e elég relatív. Egyelőre csak hardveresen jelenthetjük ki, hogy jobb.
2016. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkabb s7 edge ezek a kinai valamik altalaban papiron jok
2016. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!