Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 felhasználók, mi a...

IPhone 6 felhasználók, mi a véleményetek eddig a telefonról?

Figyelt kérdés
Megérte megvenni? Az igaz, hogy a lassított felvételt nagyon lassan menti el? Mennyire vagytok vele megelégedve? Mi az ami legkevésbé szimpatikus a készülékben? Ajánlanátok?
2016. márc. 3. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan 6s-em van, de én nagyon meg vagyok elégedve vele. Andoridról váltottam, eddig úgy érzem, abszolút megérte. Hülyeség, hogy lassan menti el a videót, villámgyors az egész telefon. Ami a legkevésbé szimpatikus, az talán az, hogy csak az iTunes-al lehet rá cuccokat rakni,meg zártabb a rendszer mint az Android volt.


De mindent összegezve ajánlani tudom ;)

2016. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
kedves első nem, nem hülyeség hogy lassan menti el a lassított videót, mert tényleg lassan menti el. és a 6s-ben az a kis "hiba" már nem áll fenn.
2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!