Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE blade C341 új aksi problém...

ZTE blade C341 új aksi probléma? kikapcsolt állapotban fogyaszt.

Figyelt kérdés

már a második zte 341-et kéne visszavinnem?


az első készülék lekapcsolt állapotban lemerült, bekapcsolva alig bírta 5 órát az aksi 100%-ról, úgy, hogy semmi nem csináltam vele. ez vissza is vittem. 3 napon belül.


ez a második kicserélt készülékem jól bírta két napig, úgy hogy minden ki volt rajta kapcsolva, persze éjszakára kikapcsolva teljesen. aztán 3 nap után pár képet és vagy 10 db mp3-mat raktam rá és feltöltöttem 80%-ra, majd kikapcsoltam. reggel bekapcsoláskor már 20% volt, ami elég botrányos és dühítő.


azt olvastam fórumon várni kell az okostelefonokkal 1 hetet hogy beálljon. ez igaz? várjak? vagy már ma visszavigyem? talán mélg beférek a 3 napba.

igaz hogy 13 000 forint, de azért kikapcsolt állapotban ne menjen már le ennyire, vagy csak nem jól mutatja a kijelző?


a gyártó miért nem informál rendesen? miért fórumokat kell olvasni az aksi működéséről?

már elég sok mindent elolvastam amúgy az aksikról. unom a kínai problémákat.



2016. márc. 4. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"azt olvastam fórumon várni kell az okostelefonokkal 1 hetet hogy beálljon."


Bullshit. A fórumokon sok hasznos információt, és legalább annyi hülyeséget lehet olvasni. Persze én is egy fórumon írom ezt, úgyhogy nyugodtan ignoráld :) de nekem jó pár telefonom volt már, és sosem találkoztam olyannal, hogy össze-vissza írta a töltöttséget, se az első héten, se máskor.


Olcsó húsnak híg a leve, ez van. Kispórolják a QA nagy részét, persze hogy sok hulladék telefont tudnak eladni olcsón. Legyél Te a QA, dobd vissza, ami szar!

2016. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, igen, elég gáz.

nyilván számít, h 4 magos proci 1400-as aksira a zte 341


míg pl az LG joy 2 magos, és 1900-as az aksi.

2016. márc. 4. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban az összes mag ki van kapcsolva.


(kivéve, ha olyankor adja le a drótot a kínai hírszerzésnek :D)


Nekem egy Galaxy S-em hónapokon át pihent egy asztalfiókban törött kijelzővel. Mikor végre rákerült a sor, hogy megjavítsam, még mindig bekapcsolt, és volt is benne töltöttség.

2016. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor hogy lett a 80%-ból kikapcsolva 20?
2016. márc. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!