Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Jailbreakelni?

Hogyan kell Jailbreakelni?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell az Iphonokat jailbreakelni? Mit kell csinálni? Telepíteni kell valamit vagy szervízbe csinálják vagy hogy? Írjatok le mindent amit tudtok a jailbreakről mert nem nagyon értem... Utána néztem neten is de nem sok értelmes választ kaptam...

2016. márc. 4. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Rádugni gépre,elinditani egy programot.Ami majd felfogja telepiteni a cydia nevü alkalmazás boltot amiből aztán lehet telepitgetni mindenfélét.De csak ios 9.0.2 ig van jailbreak.De a legutolsó ios meg 9.2.1 visszalépni nem lehet.Ezt is egy ios 7.1.2 jailbreakelt ipad 2 ről irom...
2016. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Megy a zöld!
2016. márc. 4. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Es mi ertelme van ?
2016. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokra való amit gyárilag nem lehet.Pl fájl kezelő ami minden könyvtárba "lát".Vagy extra dolgok hozzáadása a control centerben.Safarival youtube letöltés.Freemium progiknál ingyen vásárolni dolgokat,elég sok mindenre jó
2016. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!