Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves mindenki! Iphone 5S-t...

Titok_No.2 kérdése:

Kedves mindenki! Iphone 5S-t érdemes lenne JAILBREAKELNI? Vannak olyan tweakek amik nagyon megtetszettek nekem és azért az ingyenélés se lehet túl rossz. Tudnátok légyszíves tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam mostanában a Jailbreak-elésről, a jók azért erősen felülmúlik a rosszakat (szerintem), de ebben ugye nem lehet biztos, senki olyat nem ismerek, aki rávette volna magát, hogy csináljon bármi ilyesmit szeretett telefonjával. TAPASZTALATOK KELLENÉNEK LÉGYSZÍVES! Minél több annál jobb. Mekkora az esélye annak, hogy a telefon tényleg tönkremenjen? Negatív dolgoknak is nagyon örülnék!!! Előre is köszönöm <3

2016. febr. 16. 21:48
 1/6 Egyenes út ***** válasza:

Google a barátod.:)

Beírod a keresőbe,hogy S5 tapasztalatok.

ENNYI!

2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha csorika vagy aki sajnal 3 Eurot egy appra akkor mehet a jailbreak :-)

En nem csinalnam, mert a jailbreak a biztos ut a telo halalahoz. Sporolsz 3 eurot, aztan vesztesz 300-at.

Te dontesz!

2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Marhaság szerintem. Az iOS biztonsági rendszere elég jó, ha nem az egyik legjobb, amit jailbreak-kel meg lehet kerülni. Nem csak a tweak-ek előtt áll ezután nyitva a lehetőség, hanem az "ingyenélést" kihasználó egyéb alkalmazásoknak is.


Továbbá nem fogod tudni frissen tartani az oprendszered, mert a JB általában nem működik a legújabb verzión, csak később jelenik meg.


Soha nem fordult meg a fejemben, hogy egy-egy jópofának tűnő fícsör miatt (amit két hét alatt megunok) szétcsesszem a rendszeremet.

2016. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve hogy kinyitod a kaput a kémprogramok felé! Aztán csodálkozol hogy eltünik a számládról pénz, rosszabb esetben.
2016. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
najó enny negatív komment utàn kell egy kis pozitív. nekem is 5s em van és feltörtem. néha izgultam hogy tönkre megy de nem ment. najó túlzás egyszer boot loop volt de azt könnyű megcsinálni és az adataim se veztek el. ja és làttam hogy irta valaki hogy veszesz 300 eurót nem igaz. Nem tudom törte már fel az iphone jàt kedves kérdező. na mindegy is csak annyit akarok mondani nyugodtan törheted. :D
2016. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
* válaszoló
2016. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!