Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meddig elég a...

Szerintetek meddig elég a 16GB iphone 6-on?

Figyelt kérdés
Most akarok venni jövő héten,sose volt még iphonom. Mennyit vesz el a rendszer?

2016. márc. 6. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
300kép van,135zene és 6játék,és még ígyis maradt 2-3GB
2016. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
12 GB szabad helyed lesz kb. Ezt töltheted fel applikációkkal zenékkel stb.
2016. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Azt szeretném meg kérdezni,hogy milyen tapasztalatok vannak a telefonról megeri van olyan jó mint a többi?
2016. márc. 6. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 64 gigás telefonom van, én 12 giga tartalmat két nap alatt felraktam rá... Zenék nélkül.
2016. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

39 dal (cache, AppleMusic-ot használok)

67 videó, 3787 kép (Photos "felhőben", optimalizált méretek)

30 alkalmazás (kicsik, 0 játék)


3,5 GByte szabad hely van a 12-ből (5s, de ez mindegy).


Elég, de kell hozzá folyamatos net elérés, offline kevés lenne. A 64 gigás kb. 40e Ft-tal több, ebből elég jó mobilnetet ki lehet hozni sokáig :-)

2016. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Iphone 6S 16GB van nekem december óta. Előtte volt Iphone 5 és 5S, illetve jó pár androidos mobilom. Eddigi tapasztalataim alapján én azt mondom neked, hogy ha nem feltétlenül ragaszkodsz a nagyobb kijelzőhöz, akkor vegyél egy új Iphone 5S-t. Én nagyon sajnálom, hogy lecseréltem, és elég sok hasonló véleményt olvastam. NEM azt mondtam, hogy nem jó a 6S, csak szerintem nem tud annyival többet mint amennyivel drágább. Nekem a lekerekített kijelző miatt nagyon nem áll kézre, és sokszor macerás egy kézzel kezelni, az ujjlenyomat olvasó annyira jól sikerült, hogy ha hozzáérsz már fel is nyílt a kijelzőzár, ami azt jelenti, hogy ha csak meg akarod nézni az értesítéseket, vagy az időt, akkor vagy a jobb oldali power gombot kell megnyomni, vagy másik ujjal kell hozzáérni. Az aksi 1 napos, bár ez sok telefonnál elmondható. A nyomásérzékeny kijelzőt én speciel jó ha kétszer használtam, de lehet mások hasznát veszik, én nem. A kamera 12MPX-el, de semmivel nem csinál jobb képet mint a 8mpx-es I6 vagy I5. Az élőképeket csak a mobilon tudod megjeleníteni, pc-n, vagy tv-n sima állóképként jelenik meg, és persze kétszer annyi helyet foglal mint a sima. 4K-s videót nem tudom ki csinál, nekem van 4K-s Tv-m, de jó ha egy ilyen videóm van. 1 perc videó 375MB... :) A képeket, és a videókat a onedrive, és az icloud felhőbe tárolom, és úgy hogy rajta van jelenleg 3 játék, és kb 6 alkalmazás, zene nincs, így van 11,8GB-ból 6,9GB szabad hely. Ne kövezzen meg senki, egy szóval se mondtam, hogy nem jó mobil, de nem gondolom, hogy megér annyival többet amennyi az eltérés az 5S között. Innentől tied a döntés.
2016. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!