Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 930 telefonom...

Sammy1203 kérdése:

Microsoft Lumia 930 telefonom lefagyott. Egy hónapja kaptam vissza a szervízből, gond nélkül működött. Most egyszerűen lefagyott, nem reagál semmire. Mit csináljak már vele? Nem akarom újra szervízbe adni.

Figyelt kérdés
A sim kártyát is kivettem-visszaraktam, csatlakoztattam a pchez, a töltőhöz, semmi.

2016. márc. 6. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi történt mikor lefagyott? Próbálj soft reset-et, ha nem segít akkor hard reset. Ha hosszabb ideig töltöd akkor sem reagál?
2016. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi. Közösségi oldalon akartam visszalépni az értesítések menüpontból a kezdőoldalra, és egyszerűen megállt. Pedig talán ha egy percet tölthettem rajta. Töltöttem, akkor sem volt jó. Bocsi, de mi az a soft és hard reset? Újraindítás? Mert nyomtam a kikapcsológombot, de arra sem reagált.
2016. márc. 6. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Soft reset= rendszer regenerálás, adatok vesztése nélkül.

Ha még 8.1 van rajta, akkor lehalkító és kikapcsoló gombot addig nyomod egyszerre, amíg nem rezeg egyet. Másik ötlet, mivel nem kivehető az akku, a sim kártya foglalat mellett van egy apró gomb. Ezt egy hegyes tárgyal nyomd meg. A rövid nyomás az újraindítás, a hosszú a kikapcsolás. Próbáld meg mind a kettőt. Írj, hogy mi lett.

2016. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm. Visszaállt az első megoldással. A vételi időpontra váltott a rendszer, de nem gond, minden maradt, meg egyébként is mindent vissza tudtam volna tenni rá. Nagyon köszönöm! :)
2016. márc. 6. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!
2016. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!