Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyáron tervezek Iphone-t...

Nyáron tervezek Iphone-t venni, megéri még megvenni a 6S-t, vagy inkább várjam meg a 7-est?

Figyelt kérdés
Köszi a választ! :)

2016. márc. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron mikor? Júniusban vagy augusztusban?

Augusztus esetén én magamból kiindulva már megvárnám a 7-est, de júniusban még biztos a 6S-t venném, nem tudnék annyit várni.

Bár egyébként nekem az iPhone sima számos verziói olyan kiforratlannak tűnnek mindig... Igaz, nekem most 6S van, de 7-est biztos nem fogok venni, maximum 7S-t.

2016. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt, ha megengedhetek magamnak egy ilyen telefont, abból a bevételből, amit már évek óta kemény munkával építek és növelek, az miért fáj neked?


Másrészt, azért szeretnék így több, mint 5 évnyi androiddal való szenvedés után egy Iphone-t, mert már elegem van abból, hogy veszek egy 20-30e-es androidos telefont és max fél-egy év után már jönnek a fagyások,bugok,stb. Aztán amikor meg rászánom a 80-100e-t, akkor mi történik... ugyan úgy fagyás,bug halmaz,ez nem megy, arra nem reagál,stb. csak épp másfél-két év után... 3 androidos telefonom volt eddig (jelenleg is az van) és egyiket sem azért cseréltem le, mert meguntam.


Erre megnézek egy NÉGY!!! éves , sőt fél év múlva már 5 éves Iphone 4S-t és még mindig használható, igaz, hogy kicsit lassúcska a jelenlegiekhez képest,de HASZNÁLHATÓ!!!

Míg a KETTŐ!!! éves Xperia T-mel, ami a maga idejében a leggyorsabb telefon volt, már hivásokat sem tudtam fogadni 10-ből 6szor, pedig máig szívesen használnám, mert imádtam azt a telefont.


Én megértem, hogy vannak olyanok, akik 80-100e-es fizetősből, ilyen telefont vesznek,aztán alig marad kajára,de legalább ők a királyok a haverok előtt... de azért nem kéne általánosítani mindenkit, akinek ilyen telefonja van. :)

2016. márc. 6. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Akkor mi a kérdésed? Vedd meg a 6s-t, majd ha jön a 7, akkor meg azt. Ilyen egyszerű.
2016. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szifon jól tartja az értékét. Ha türelmetlen vagy, vehetsz kiváló állapotú használtat Vaterán vagy Hardveraprón, és pár ezres bukóval túl tudsz adni rajta, amikor már van miért orrnyomot hagyni a kirakaton.


Egyébként a droidos szutykok lassulása is könnyen uralható, általában 1 google távolságban van a megoldás. Akkor van baj, amikor tényleg mindenből a mait használod egy-kétmagos és/vagy 512M/1G rammal keményen feltápolt telón, és itt mindegy, ha most adták ki, kábé lemondhatsz az új csodákról, de még a sokrétű pda funkciókban használatról is. Egyébként alsó-középkategóriás w!n telefon is elég stabil és időtálló. Még a legalján is tud nagyon simán futni az alig ráhekkelhető (nemhivatalos) win10.

2016. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Nekem aztan nem faj, hogy mit veszel. Atttól még sznobok vagytok, és az iphone jól megél beloletek :)


Nekem 20 ezres tabletem van, ezerszer tobb mindenre hasznalom, mint egy atlagos user, kezdve azzal, hogy honlapokat tesztelek, csinalok stb...


A probléma ott van, hogy nem tudtok hasznalni egy okostelefont! letiltunk MINDEN automatikus frisstést, mert a régi rendszert nem uj szoftverekhez tervezték! Csak manualis frisstés, amirol tudod, mit csinal, és hogy kell-e...


Nem hasznalunk automatikus gyorsitas programokat, meg szemét eltakarito programokat, és hasonló debilségeket. Nem hasznalunk ingyenes progikat, csak ami megbizhato! Pl. Adobe PDF stb... mert ezek teleszemetelik a hardvert, lefoglaljak a procit és igy tovabb...


Asszed iphone tovabb fogja birni? Nem, mert nem értetek hozza! Max annyival birja tovabb, hogy jóval kevesebb applikació jon ki ra, mint androidra, és ezért nem tudjatok agyon frissitgetni...


ugyhogy jó pénzkoltést :) ha ennyi van, akkor ahogy elottem irtak, vedd meg mindkettot :) és foglalózz le elore a 8-asra is :)

2016. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!