Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ilyen gyors memóriakárt...

Megéri ilyen gyors memóriakártyát venni, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Gondoltam, veszek a Huawei Ascend P7 telefonomba egy 64 gigás class 10-es microSD-t, főleg filmeket és zenéket rápakolni. Találtam 8800-ért egy Samsungot, aminek elvileg 80 MB/sec az olvasási sebessége.

Szerintetek ez jó, vagy elég lenne egy 30-40 körüli is?

És tudom, hülye kérdés, de nem árt ez a telefonnak? Mármint hogy egyszerre nem tud akkora adatmennyiséget feldolgozni, mint amilyen gyorsan olvassa a kártyát?



2016. márc. 6. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudja gyorsabban olvasni, csak olyan gyorsan, ahogy az adatokat fel tudja dolgozni. A kártya nem "tolja befelé" a telefonba az adatokat azzal a sebességgel, ami rá van írva. Egyszerűen csak annyit jelent, hogy maximum mekkora sebességgel lehet olvasni. Ha egy P1-es gépre dugott kártyaolvasóba dugod be, az lehet hogy 1 MB/sec sebességgel sem tudja majd olvasni, de ettől még nem lesz baja semminek.
2016. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!