Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 edge vagy...

Samsung Galaxy S7 edge vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat csalódtam az androidban ezért elgondolkodtam az IOS-on.. Szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg az őszi Iphone 7s-t várjam meg? Vagy LG G5?
2016. márc. 6. 17:49
 1/8 anonim válasza:
57%
A Samsungok (saját tapasztalataim szerint) nagyon könnyen belassulnak az Iphoneok viszont drágák de sztem hasznosak.Az LG G5-höz nem tudok szólni. Remélem tudtam seíteni :)
2016. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Rengeteg hatranya van a samsungnak, de arrol kevesen tudnak, hogy a f0s túlszaturált kijelzője igen hajlamos a beégésre, ugyhogy ha nem akarsz par honap mulva egy billanytyuzetet nezegetni allandoan a kijelzot, messzirol kerul, raadasul a samsung altal tuningolt android koszono viszonyban sincs az iphobehoz. A 6S szinte mibden tekintetben jobb.
2016. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Samsung Galaxy S7. A Samsung olyan útra lépett, aminek már köze nincs a korábbi, "lefagyós" készülékeihez. Erős, innovatív gyártóvá vált az elmúlt időben, szerintem hatalmasat fejlődött, sokkal igényesebb lett. Szerintem Galaxy S7! Ha nagyon muszáj, a G5-öt is kipróbálhatod, de a Galaxy jóval erősebb (lesz).


iPhone 6S-sel maximum a kocsi szélvédőjéről tudnék jeget kaparni...

2016. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mostmár mindenképpen megvárom mit mutat fel az alma összel.

Aztán az alapján döntök samu és alma között. Ha nem sürgős telefont venned akkor szerintem te is várd meg.

2016. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*

ill. a note 6 ra is kiváncsi vagyok (asszem agusztus) szóval én mindenképpen várok.

2016. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
71%

Galaxy s7.

Nagy duma ez az "android belassul" Stb., de hatalmas hülyeség.

"(..)de arrol kevesen tudnak, hogy a f0s túlszaturált kijelzője igen hajlamos a beégésre, ugyhogy ha nem akarsz par honap mulva egy billanytyuzetet nezegetni allandoan a kijelzot, messzirol kerul, raadasul a samsung altal tuningolt android koszono viszonyban sincs az iphobehoz. "

Nagyon hozzáértő ember írta az alábbi sorokat....Ha ezt most te nem írod, akkor én örökre tudatlan maradok...

Az első AMOLED kijelzők valóban beégtek, de az újak már nem, és nagyjából a samsungnak vannak a legjobb mobilos OLED kijelzői. Ha megnézed a 6s-t akkor egy HD IPS panelt használtak benne. NYílván kiforrottab technológia, kisebb kockázat, de soha nem fog olyan képet adni mint egy QHD OLED. Arról nem is beszélve, hogy az alacsony felbontás miatt tökéletesen alkalmatlan a virtuális valóságra (sajnos ez az igazság). Az meg, hogy a droid nem ér fel az Ios-szel....na persze. Inkább hagyjuk.

Az android 4.4+ (azaz az 5, és a 6 is) már simán eléri azt a szintet mint az Ios, minden téren. Nem fog belassulni, nem fagy le.

A samsung is végre egyre jobban optimalizálja a készülékein a rendszert.


Szerintem s7 sokkal jobb (Szinte minden szempontból). Ráadásul ott van az ajándék gear VR, ami azért (ha nem is egy Occulus Rift de..) egy elég komoly VR szemüveg.

A G5 is jó, ezek a modulok, amiket hozzá lehet kapcsolni egészen újak, ilyet még szinte senki nem gyártott, de mindenképpen nagyon jó ötlet. A dupla kamera is egy jó ötlet szerintem.

Vagy ahogy előttem írták is: Lehet érdemes kivárni, mit mutatnak még idén.

2016. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iphone 6s-el jobban jársz, hiszen ez egy tartós telefon, 3 év múlva is tudod majd használni
2016. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb a megjelenésekor lett egy Note 1-em. Ez 2011 vége / 2012 eleje. Nagyon sokszor használtam internetezésre és navigációra. Kevesen használhatják ilyen sokat bekapcsolt kijelzővel. Sokszor órákig folyamatosan be volt kapcsolva az oled kijelző. Csak a felső vékony információs sávon láttam két év múlva enyhe sötétedést máshol sehol. A felső részen azóta se rosszabbodott. Nem homogén képen észre se lehet venni. Még mindig nagyon szép képet adott.

Az újakon élénkek a színek de el mondható az is hogy az iPhone kijelzője halvány és ködös.

Ami a slusszpoén hogy most az új iPhone7 ugyanúgy oled kijelzőt kapott mint a samsungok.

Most adtam el 2016 szeptember elején a Note 1-emet mert kigondoltam hogy kipróbálom a másik oldalt és veszek egy iPhone7et. A vevő azt mondta hogy nagyon szép a kijelző. Csak az oldalkeretről pattogott már le pár helyen a krómhatású festék de a vevő szerint legalább adott egy antik hatást neki. Az akku még mindig nagyon sokáig bírta évek után is. A lassulás igaz amikor feltettem az első frissítést utána érezhető volt. De találtam idén hozzá 6-os android frissítést és amikor feltettem sokkal gyorsabb lett az újkori sebességénél is.

A google azt ígéri hogy a 7-es androiddal eltűnnek majd a lassulások és gyorsulni fog minden telefon az előző rendszerhez képest és tovább bírják majd az akkuk és a biztonsági réseket is betömik. Már megjelent a 7-es android és azt írják róla hogy hozza az ígérteket.

De mindegy most kipróbálom milyen iPhone7el.

Kérdező mit választottál végül?

2016. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!