Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Prime,...

Samsung Galaxy Core Prime, vagy Microsoft Lumia 640?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telefonváltás előtt állok, és ezt a két készüléket néztem ki magamnak. Nincs szükségem csúcskategóriás telefonra, úgyhogy ezeknél maradtam, csak nem tudok választani. Szerintetek melyiket érdemes megvásárolni? Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2016. márc. 6. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon becsülöm a gondolkodásmódodat. Kevés az ilyen ember! ;)


A Samsung Galaxy Core Prime-ot ajánlom, személyes tapasztalat alapján. Elég korrekt kis telefon, semmi rosszat nem tudok róla mondani, mert a tőle elvárható szintet maximálisan hozza. Én Őt ajánlom Neked. :)

2016. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. márc. 6. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Szívesen. Remélem, nem fogod megbánni. A tapasztalatok azt mutatják, hogy nem. Azt szeretném, ha tényleg így lenne! ;)
2016. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
lumia
2016. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A Core Prime-ról most szeretnélek lebeszélni.A hardware nagyon gyenge,a TW egy bughalmaz,nem fogja megkapni a Mályvacukrot.Egyértelműen a Lumia 640,egy nagyon stabil és gyors telefon.Annyiért Androidosba ott van a Honor 4C ami megeszi vacsorára,nem is beszélve a Xiaomi Redmi Note 2-ről aminek a CPU-ja a legerősebb a kategóriában.
2016. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy lumia 640 van windows 10 zel. Azt kell hogy mondjam (szerintem) ez még egy iphone-nál is jobb. Olcsó, gyors, stabil. A Wp8.1 nekem nem annyira tetszett ezért ráraktam a 10 est és fagyás, akadásmentesen használom. Bár az igaz hogy még vannak javítani való dolgok de egy nagyon jó rendszer.
2016. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lumia
2016. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Core Prime előnye, hogy Androidra sok alkalmazás van, de minden más a Lumia mellett szól.
2016. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Core Prime-al se lenne semmi gond ha nem TouchWiz lenne alatta.
2016. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!