Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft (Nokia) Lumia 640...

Microsoft (Nokia) Lumia 640 telefonon alkalmazás telepítés/gmail címtár szinkronizálás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


-Microsoft (Nokia) Lumia 640 telefonon a gmail címtárat hogy tudom szinkronizálni? Csak azokat látom szinkronizálva, akik pl. facebook ismerőseim is. Pl a munkahelyi csoportok címzettjeit sem tudom beállítani.

- Google talk (Hangouts) hogyan tudom telepíteni? A Windows áruházában nem találom.


Köszi a válaszokat!


Köszi a válaszokat!



2016. márc. 7. 06:37
 1/1 Boda Gergő ***** válasza:

Szia,

- Hangouts Google termék, így Windows Mobile-on nincs.

- Google címtárat így add hozzá:


Beállításokban (ha Windows Mobile 10-et futtat a teló Gépház) Fiókok menüpontban az E-mail és fiókok almenüben Google fiók felvétele. Külön fel kell venned.

2016. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!