Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-t megéri venni a...

Iphone 5s-t megéri venni a kamerája miatt? Vagy inkább Samsung S6 vagy S5 mini?

Figyelt kérdés

Mostanában szeretnék vásárolni telefont,1,5 éve Samsung S4 minim van,amit szeretni szeretek,de nem mondanám,hogy zökkenőmentes időszakunk volt...dupla aksit tartok magamnál,sokszor akadozik,meg ilyen hasonló dolgok,ezért gondoltam rá,hogy kipróbáljam az iOS-os rendszert,hátha az jobban tetszene.

Játékokat egyáltalán nem használok,csak telefonálok,meg jó pár oldalnak az appja van letöltve,illetve sokat hallgatok zenét,de a legfontosabb a fotózásos része lenne,szerintetek melyiknek jobb a kamerája?

(5Sre azért gondoltam,mert kisebb,mint a többi,a "nagy" mobilokat meg nem szeretem...szóval S5nél is minit vennék inkább,mint pl egy sima 5-öst vagy 6ost)


Előre is köszönöm!:)



2016. márc. 9. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fotózásra kamerát vegyèl, mivel arra találtáki. A telefont meg nem ès más kèrdès hogy.mellèkesen tudja, de egyèb igènyeid alapján meg nem indokolt egy iphone. Az árából.viszont már nem rossz fènykèpezőgèpeket kapni.
2016. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az oké,csak egy belépős dlrs gép is ott van 100 ezer körül,mellé még egy normális obi is kellene,ami néha körözi a gép árát is,állvány,na meg a többi. Telefon meg a legtöbbször nálam van,nem foglal annyi helyet(ez abból a szempontból lényeges,hogy sokat utazom),arra meg tökéletesen megfelel,hogy emléknek megragadjon egy pillanatot.

Viszont köszönöm a válaszod,ez is egy reális nézőpont :)

2016. márc. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!