Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ismeretlen szám hívogat...

Egy ismeretlen szám hívogat már vagy két hónapja. (Nincs hívásazonosító) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első két alkalommal föl is vettem de nem szólt bele senki mintha automata hívás lenne és pontosan hat másodperc után letette. Mindig délutánonként hív, néha pont akkor amikor hazamegyek a suliból és általában akkor amikor nincsen velem senki.Mit tegyek? Mennyek rendőrségre?

2016. márc. 9. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel és neszólj bele , csak rakd le vagy a zsebedbe , neki fogja levenni a pénzt a mobiljáról. :)
2016. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a kijelzetlen számokat.
2016. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami trükk vagy hasonló , hagyd a fenébe és nyomd ki . Ne vedd fel inkább .
2016. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
#3 nincs ilyen, hogy felveszed és te fizetsz. Olyan van, hogy csörgetnek emelt díjas számról, és ha visszahívod akkor van cumi.
2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel .
2016. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van??? Androidos telón be lehet állítani, hogy a privát számról érkező hívásokat automatikusan elutasítsa.
2016. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Iphone-om van.
2016. márc. 10. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is, de azon meg nem találtam ilyen opciót, pedig érdekelne. Ha valaki tudja, írja meg legyszi :D
2016. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4#-es Ezt több helyről hallottam hogy felvette nem beszéltek és ugrott az egyenlege . Sms is érkezett másnak többször és pár ezer Ft sanyi .
2016. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!