Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cubot P11 vagy Doogee x5 pro?

Cubot P11 vagy Doogee x5 pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új teló vásárlása előtt állok. Kicsi pénzért szeretnék viszonylag jó, használható hűségidő mentes telefont.

Ezt a két telefont néztem ki, de egyik márkáról sincs tapasztalat az ismerősök körében. fontos a megbízhatóság, jól használhatóság, hosszú élettartam, az aksi kapacitása, és viszonylagos gyorsasága.

a cubot procija: CPU: MTK6580 Quad Core, 1.3GHz

doogee: MTK6735 64Bit Quad Core

ezekről fogalmam sincs, melyik a jobb


Köszönöm a válaszokat



#cubot P11
2016. márc. 12. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az X 5 pro szerintem jobb egy fokkal:

64 bit, 2GB ram, az akksi 2400 mAh,

A Cubot 1 GB ram, 2200 mAh, nincs 64 bit. A többi kb azonos. Ezer ft a különbség csak. Tinydeal-on.

2016. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia


A Cubotnak jobb a fényképezője,illetve a processzora 4x1 Ghz-es igy tovább bírja az akkuja.

A Doogee-nak nagyobb a belső tárhelye,memóriája.

A Doogee-ról olvastam tesztet csupa jót írnak benne,illetve az ismerőseim között van kb.8db doogee igaz ettől régebbi,de mindegyik megbízható,gyors,egyikkel sem volt soha gond.Remélem segítettem.

2016. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!