Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Samsung Galaxy...

Megéri még Samsung Galaxy S2-t venni?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem ilyesmire, most egy Lenovo A1000 -t használok aminek a gyorsaságával meg i vagyok elégedve viszont a kamerája nagyon rossz. Találtam egy eladó Samsung Galaxy S2-t nagyon jó árban 15 ezer forintért ami tényleg még új benne van a gyári dobozában ás nem másolat... azt szeretném kérdezni tőletek ,hogy szerintetek megéri e lecserélnem a Lenovom arra az S2 re ? Nem tudok dönteni ,mert az S2 gyönyörű specifikációkkal rendelkezik még a modernebb készülékekhez is viszonyítva pedig ő már 2011es :P olvasgattam fórumokon ,de vegyesek a vélemények róla van ahol agyon dicsérik máshol csak panaszkodnak a kezelhetetlenségére , mindenki véleményét várom ,de leginkább olyanokét akik ilyen készülékkel rendelkeznek/tek.

2016. márc. 12. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább tegyél hozzá 5 ezret és egy s3-at vegyél.
2016. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a nagy kijelzős mobilokat az S2 is nagyon a határon van :/
2016. márc. 12. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Nagyon elavult már,ahogy látom ekkora méretben normális telefon nem is kapható.Egy kicsit nagyobb:Moto G 2014 4,5"-os és még olcsóbb is de az legalább megkapta a LP-t ami használható Android verzió.

[link]

2016. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a Lenovot mindenképpen cseréld le...

15000ből egyébként tényleg nem nagyon találsz jobb ajánlatot.. Nekem s2 volt az első okostelefonom és nem rossz összességében, de mondjuk a mostani nexus 5-ömmel össze sem lehet hasonlítani. Ja, egy tanács: ha megveszed, az legyen az első hogy kirootolod és rádobsz egy Cyanogenmod-ot, mert anélkül használhatatlan.

2016. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt S2-m, 2 és fél évig.

Utáltam, szerintem elég, ha ennyit mondok. 2 hónaposan már megjárta a szervizet, féléves kora óta pedig szórakozott velem, lefagyott, magától újraindult, stb... 1,5-2 évesen már az Instangram kezelése is nehéz feladatnak bizonyult számára, örültem, hogy egyáltalán sms-t küldeni és telefonálni tudok vele, bár előfordult (ritkán), hogy ezzel is akadtak gondok. :D

Egy újraindítás után (sajna sok kellett neki) lement 60-70% az akkuból, bár nem tudom, ez a többi telefonnál hogy volt.

A kedvencem az volt, amikor egy este úgy döntöttem, hogy most nem kell neki töltés, mert valami 90%-on volt, erre reggelre lemerült. :D Mondjuk ezt eléggé furcsálltam, mert egyébként az akkuja viszonylag jól bírta még szerintem.


Ha zsírúj (bár nem tudom, hogy lehet egy ilyen idős telefont újonnan venni ma - kíváncsi lennék a hirdetésre ha belinkelnéd privátban :D nyugi, nem vadászom le előled, azóta már egy iPhone 6S boldog tulaja vagyok), akkor talán megéri úgy max 1 évre 15 ezerért, mert azért úgy féléves koráig még talán szerettem is. De nagyon haragszom rá, amiért csak ennyit bírt ki. Az elődje egyébként esetemben egy Samsung s8500 Wave, ami még ma is ugyanúgy működik (2010-ben lett vásárolva), mint az első napján, csak hát ez a Bada rendszer egy nagy kudarc lett.

2016. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp S2-t nyüstölök, pont mindenben kevés nekem. CM11 van rajta (hivatalos nightly nem olyan régről), stabil meg minden oké, kivéve, hogy elfogy a RAM, és nagyokat mereng így felpakolva appokkal már. Ennél kevésbé nem szeretnék belakni egy telefont se, tehát lassan csereérett. Legalább egy LG G3-ra, netán egy Xperia Z1-re vagy Z3 minire jó volna bepályázni :)
2016. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy S4 minit. Viszonylag gyors,8 mp-s a kamerája.
2016. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Samsung párti vagyok, de az S2-t én sem ajánlom, mivel az Android rajta csak 2.3.x ezért sok alkalmazás nem futna rajta, emellet a processzor Exynos ami nagyon pozitív, de tul kevés a mai igényhez a 2 mag, és emelett a ram is kevés. inkább S3 LTE az nem is olyan nagy, de gyors és nem drága! :)
2016. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!