Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitetek Apple hasznalok Mi...

Segitetek Apple hasznalok Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h Iphone6s plus-om van es minden jo rajta, gyors nem akadozik stb stb. Csak mar ket napja azt veszem eszre h a hivas naplomon megjelennek olyan szamok ami elvileg en felhivtam, vagyis a kimeno hivasokra csomo ismeretlen szamok vannak rajta. Ez mi lehet? Attol felek h esetleg valaki hasznalja a szamomat de ez lehetetlen ugye? Marmint h egy masik telefonos keszulekrol az en szamommal hivni masokat hisz nalam van a sim kartya. Esetleg egy masik telefonnal van szinkronizalva es ezert megjelenik nalam is a hivasnaplo? Ja meg a telefonszamok nem magyar szamok hanem kulfoldiek szoval vegkepp nem ertem h miert van ez...

Segitsetek kerlek!!!



2016. márc. 12. 23:37
 1/3 Zlevii ***** válasza:
Szolgáltatónál járj utána a dolognak
2016. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szolgáltatót kérdezd, mert ez egyáltalán nem hangzik normálisnak. Nekem is 6S-em van, de nem tapasztaltam ilyesmit.
2016. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
uhh, ez nagyon durva.....mindenképp vidd be a szolgáltatóhoz!!!
2016. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!