Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg okosteledonom kijelzőjét...

Lg okosteledonom kijelzőjét hogy javíthatom meg?

Figyelt kérdés

Típus: l 70 d325 dual simes.

Gorilla glass2 üveggel rendelkezik. Kérdésem hogy mi a teendő ha a zsebemben volt és benyomódott, erős fizikai nyomás érte, nem tört be meg sem repedt de egy kisebb voltba szétszórtan türkíz színű pixelméretű pöttyök vannak. Szerintem azok pixelek is. Főleg sötét háttérben látom. Nem zavar nasználat közben de ha sötét képeket nézek idegesít.. androidos egyébként a telefon. Próbáltam hogy letöltök egy appot amivel a beragadt pixelek kiakadnak. Próbáltam nyomkodni is. Hátha akkor eltűnik de csak a lila folt keletkezett ami el is tűnt. Mit tegyek? Garanciás papír van de mivel az én hibámból következett ne hiszem hogy kicserélik a kijelzőt. Nincs szívem új telefont se venni. Nekem nagyon jól működik és akkor vettem mikor kiadták, úgy 2014 novemberében. Azóta egyszer sosem fagyptt le ( cssak a skype mert az nagy de nem engesi az sd kártyára tenni )- csak ez a kijelzőprobléma áll fent. Esetleg egy másik appot tudtok ajánlani ? Olyan appot próbáltam ami villog dehát csak 2 percig járattam mert idegesített és szerintem haszontalan is. Várom az ötleteket. Légyszi segítsetek!


2016. márc. 14. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szerviz lesz. Más megoldás nincs.
2016. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De olvastam olyanokat hogy dörzsölni kell meg melegíteni.. ezek sem segítenének ? nem merek kísérletezni
2016. márc. 14. 07:37
 3/10 anonim ***** válasza:

"Próbáltam hogy letöltök egy appot amivel a beragadt pixelek kiakadnak"


Hehe, ez jó vicc.


"dörzsölni kell meg melegíteni.. ezek sem segítenének ?"

Erekciós problémára jó csak.


"mikor kiadták, úgy 2014 novemberében. "

2014 februári bejelentést követően a nyáron már itthon is a boltokban volt.


Kijelzőt ennyiért már kaphatsz bele:

[link]


Ha van aki kicseréli akkor ez nem pén érte.

2016. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor úgy mondom hogy mikor kiadták, abban az évben novemberben vettem. Akkor azért nem volt olyan régi na.
2016. márc. 14. 14:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ebayes cuccok állítólag gagyik. Ez nem az ? Köszönöm a válaszokat !
2016. márc. 14. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ebay csak egy felület ahol magánszemélyek meg cégek hirdethetnek termékeket. Van gagyi is meg jó is.
2016. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. És ami a linkben van az egy komplett kijelző vagy csak fólia ? Ha kijelző látom hogy ( lcd) akkor melyik része ? Ami az érintőpanel alatt van ? És minőségileg ugyanolyan jó lesz mint a jelenlegi ? (Támogatja a hd -t és nagyon éles ,tiszta a kép ) (minden válaszért ment a zöld :))
2016. márc. 15. 06:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elején csak fóliák vannak. Az oldal alján láttam a kijelzőket (screen replacement) és ezek csak lcd-k. Nincs hozzájuk érintő panel, viszont nem néztem végig az összes hirdetést, de lehet van olyan is ahol van érintő panel is (digitizer).
2016. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de még megnézem hátha máshol is van mert a típus nem egyezik meg
2016. márc. 16. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!