Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb IPHONE 6S vagy...

Melyik jobb IPHONE 6S vagy SAMSUNG GALAXY S7?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
6S
2016. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha hosszútávra tervezel, akkor iPhone.
2016. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

S7 ege van nekem (Note 3-ról cseréltem) és nem bántam meg. Iszonyat gyönyörű képeket készít és az azonnali fókusz felbecsülhetetlen! Éjszakai képek is káprázatosak. Sokkal szebb mint bármelyik másik telefon fényképezője amit készít.


Gyors minden rajta és azért a 3600 mAh akksy sem hátrány. :)

2016. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
6S
2016. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Aki a 6s-re szavaz, indokolja meg hogy miért. Ez így olyan mintha egy durcás ovis mondaná hogy, azért mert.
2016. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem például az iOS miatt, és az időtállóság miatt is.
2016. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Azért, mert a Samsung egy nagy rakás szar, már bocsi minden fantól. Félév után használhatatlanul be fog lassulni nagy eséllyel, hiába csúcskategória. (tapasztaltam)

Ha már 200+ ezer forintot szán valaki telefonra, akkor legalább minőségit vegyen. Nekem iPhone 6S van, és bár hiába tetszett nagyon-nagyon (külsőleg és belsőleg is) a Samsung Galaxy S6 edge nekem, semmi pénzért nem vettem volna olyat.

2016. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Belassul? Nem mondod! :)
2016. márc. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

balizs1

Mit értesz időállóságon? 6s nem volt a kezemben, de az 5s-töl nem vagyok elragadtatva

Ami a belassulást illeti, van S5, Note Edge és érdekes hogy nincs ilyen gondom. Az S7 még csak 8.-a óta van meg és így erről szerintem senkinek nincs még tapasztalata. Az biztos hogy gyors, a kamerája kitünő, ráadásul ingyen adtak hozzá egy Gear VR-t.

2016. márc. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tkaresz85 válasza:
76%
Volt szerencsém S2. S3. S4. S6. Note3. Note4. És most egy iPhone 6s használok azt tudom mondani mind nagyon jó nem lassul és mind a maga nemében kimagasló így az s7 valószínű hogy közel állhat a tokeleteshez viszont az iPhone nagyon egyszerű nem rossz értelemben hanem kezelhető minden ott van és úgy ahogy kell nagyon jó használni droid után. Nem lehet szerintem simán számok alapján eldönteni melyik a jobb max e tudod fogadni az egyéni válaszokat pl. az aksi kisebb a 6s ben mint az s6 ban megis nálam tovább bírja érdekes a kijelző pixel számban is az iPhone a rosszab jóval megis ugyan az az élmény a processzor szám is kisebb mint a samsungba ennek ellenére megis simább a működés pl játszottam egy játékot hétfőn tegnap ujra volt rá idom elindítottam és ugyan onnan indult olyan volt mintha csak pause lett volna a Samsung nagyon gyenge ebben játék közben hívtak kilépett majd vissza és töltötte ujra azonnal sok más dolog van meg de ezeket használat közben venned észre szóval szerintem 6S.
2016. márc. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!