Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb IPHONE 6S vagy...

Melyik jobb IPHONE 6S vagy SAMSUNG GALAXY S7?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Géza:


A 3GS-em 2009-ben vettem. 50 telepített alkalmazással sem laggol semmi, a menü mozgatása és minden folyamatos.


Időjárás, SMS, hívás, facebook chat, minden tökéletes es ez egy 6 éves készülék.


Mutass egy 6 éves samut, ami mai napig működőképes, és tudja ezeket.

2016. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Szia!

Időtállóságban szerintem is az iPhone a nyerő. Az iOS-t erre optimalizálták, hogy a saját telefonjaik rengeteg ideig működőképesek legyenek. Viszont az előző válaszolóval egy ponton nem értek egyet. Az Apple az olyan alkalmazásokat amelyeket már régebbi telefonjai nem bírnak el, azt szimplán nem engedélyezi azok AppStorejában. Tö

2016. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

-bbször tapasztaltam hogy testvérem iPhone 4-én nem lehetett letölteni fejlettebb appokat illetve a SnapChat közösségi "háló" sem futott valami szépen. Hozzáteszem hogy egy régi Samsung Galaxy Y-on gond nélkül elfutott haveromnak.


Az iOS-Android verseny már régóta tart, neked kell eldöntened melyiket választod. Tény, az iPhone időtálóbb, de így elfelejtheted a...

- Vízállóságot

- Magas felbontású kijelzőt

- Erős akkumulátort

- Multi Window-t

- Bővíthető tárhelyet

- Fájl letöltéseket (kivéve külső app)

és még jó pár egyebet.

Viszont ha az Apple-t választod akkor

- Megfeletkezhetsz a vírusokról

- Telefonod szoftvere teljesen optimalizálva lesz az alkalmazásokhoz

- Az időnkénti fagyások pedig igazából nagyon ritkák.


Mindkét telefon nagyon jó telefon, amiket felsoroltam nem minden csak igyekeztem neked tanácsot adni.

Az iOS egy zárt rendszer, ellenben ez egy átlag felhasználónak elég.


Jelenleg iPhone 6-osom van. Ha fentebb leírtakkal megbarátkozol akkor nagyon ajánlom a telefont. Viszont ha neked nem probléma cserélgetni a telefonod évente, kétévente, akkor szerintem az S7 egy jobb választás!

2016. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Samsung sok szempontból praktikusabb mint egy iphone. Eltávolitható akutól a letöltésig. Nekem ami a legjobban tetszik, hogy nem kell mindig új töltő az újabb samsungokhoz.
2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szerintem mind a 2 telefonak van pozitív meg negatív kellemzöje.Itt már csak a hardvert kel nézni, mind a 2 jó. Ha eddig androidod volt akkor nehéz megszokni az iost
2016. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

najó elég ebből! Mindenki csak dobálodzik érvek nélkül! Mielött ezt olvasnád elmondanám hogy mindenki a megszokott telefonját szereti (még akkor is ha az a rosszab!)



SAMSUNG IPHONE

eltávolitható aku: igen nem

letöltés (filmek stb.): igen nem

új töltő az újabb modellekhez: nem igen



az egyetlen ami jobb az iphoneban az hogy márkásabb és szebb telefon. ENYI. De ettől függetlenül a samsung praktikusabb!

2017. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
ja igen és még azt elfelejtettem hogy igen néha lefagy a samsung, de ettől függetlenül nem kevesebb az élettartama!
2017. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S7 edge telefonom van. Mióta megvan (előrendelő voltam) még egyszer sem fagyott le. Vizes napokat kiválóan bírja. Fényképezője kiváló! Nem azért mondom mert ilyen telefonom van, hanem mert bizonyított. Fényképezője sport módban a mozgó tárgyakat úgy örökíti meg, mintha állna. Gyönyörű.


Jahh és azt ne felejtsük el azért, hogy az iPhone fele alkatrészét már a Samsung gyártja! :P

2017. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ez igaz!főleg a képernyőt:D
2017. febr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Miculi111 válasza:
Samsung s7 ezt tolom amióta kijött :D és bírja. Míg a 6s besz@rt 2év után a páromnak és csak telefonálasra használta. Azaz melós telefonja volt a 6s :D maradok samsungnál.
2019. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!