Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone jó, vagy rossz...

Maciikaa kérdése:

Az iphone jó, vagy rossz telefonnak számít?

Figyelt kérdés
A mostani telefonomat minden bizonnyal megszállta a sátán, mer mindent csinál, csak azt nem amit szeretnék. Le akarom cserélni, és úgy gondoltam kipróbálok egy iphone-t mert még sosem volt, és sokan dicsérték. Nem azért szeretnék hogy menőzzek vele, ha a legmárkásabb cuccaim lennéken se lennék népszerűbb. Az osztálytársaim az mondták, hogy jaj az ne vegyél, így szar, úgy szar, minden pénzes rajta, meg nem lehet zenét letölteni stb. A legtöbbet nem hittem el, remélem egyik se igaz. Vélemény? Igazak az állítások amiket az osztálytársaim mondtak?

2016. márc. 14. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
jó de túlárazott.simán kapsz ugyanolyat olcsobban is csak hát az már nem ájjfon.......
2016. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
40%
Munkatársamnak Iphone 4S van. Zenét számítógéppel lehet rárakni, nem kerül pénzbe! Gyors, stabil. Nem a legmodernebb technológia, de nem lassul be több hónap használat után sem.Egyébként ha jelenleg androidos telefonod van és kínlódik adj neki egy gyári beállítások visszaállítását. Ez töröl mindent, de újra gyors lesz meg stabil...
2016. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%
Szerintem jó,ha lenne pénzem tuti ilyet vennék
2016. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vennék azt ha sok pénzem lenne akkor sem.A rendszer nagyon zárt(legalábbis nekem)cserébe eléggé le vagy szabályozva akkor meg persze hogy gyors meg könnyű optimalizálni évente 3 db telefonra...

Aki Androidról vált annak rengeteg minden hiányozni fog,az ára a marketing miatt ilyen magas,a többség meg úgy is megveszi akár 500K is legyen mert Iphone és rajta van a harapott alma.Mondjuk jó szervizét és Suppor-t add az tény de ez azon múlik hogy neked megér-e annyit.Az osztálytársaidra ne hallgass mert nem értenek hozzá.

2016. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem okoskodni akarok, de szerintem egy átlagfelhasználónak semmi nem fog hiányozni, ha androidról vált iPhone-ra. Persze, aki nagyon benne van a témában, annál ez biztos, hogy így van, de én androidról váltottam iOS-ra, és egy dolgot nem tudnék mondani, ami hiányzik.
2016. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5.Egy átlagfelhasználó valóban nem fog semmit se észrevenni.Csak annyit hogy nincs kezdőképernyő(MIUI vagy EMUI után ez sem lesz változó)és hogy más az áruház meg nem lehet küldeni Bluetooth-on.
2016. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsanita válasza:
Jó csak, annak való aki ért is hozzá... :)
2016. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7.Annak inkább Android.
2016. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azoknak jó akiknek egy stabilan működő villámgyors sebességű okostelefon kell és nem rendelkeznek informatikai értékekkel. Még a 80 éves nagymama is tudni fogja használni. Az androidos beidegződést itt el kell felejteni.
2016. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat érzékekkel. Nyamvadt helyesírás javító.
2016. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!