Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s touch id miert nem...

IPhone 6s touch id miert nem működik megfelelően?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok hogy nagyon érzékeny az ujjlenyomat leolvasó es szinte pillanatok alatt be lehet lepni a menübe, nálam ez nem így van, van hogy 3 dik próbálkozásra mar a jelszót kérni mert nem sikerül bejutnom persze nem mindig de sajnos elég sűrűn fordul elő. Mi lehet a baj? Mi a teendő ilyenkor? Szervizelni kell? Másoknak ilyen tapasztalat? Köszi a válaszokat!

2016. márc. 15. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Töröld ki az ujjlenyomatot, és okvastasd be vele meg egyszer. Hátha segít.
2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltam, nem segített :/
2016. márc. 15. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, buta felvetés, de nem lehet, hogy rossz ujjaddal próbálkozol? :D Nekem mindig tökéletesen felismeri azt a 3 ujjamat, amit beállítottam.
2016. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5S-en, amiben még az első generációs TouchID van, se volt még gond, szóval szerintem vidd szervizbe.
2016. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most mindkét huvelyujjam be van állítva illetve most csak ez a kettő. Pl a bal könnyebben felismeri mint a jobbat es csak kb egy hete vettem észre hogy nem mindig olvassa be elsore
2016. márc. 15. 17:25
 6/9 A kérdező kommentje:
*hüvelykujj
2016. márc. 15. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt az ujjadat allitsd be tobbszor. Tehat pl a bal huvelykujjadat allitsd be, es utana megegyszer ugyan azt. Igy bizonyos szituaciokban konnyebben felismeri. Es ha koszos a home gomb vagy a kezed, akkor nem nagyon fogja felismerni. Hidd el ez segithet, es egy probat csak meger! :)
2016. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod :) bar az lenne jo ha 5 poziciora 5 kulonbozo ujjat lehetne beallitani mert nem mindig ugyanaz az ujj esik kezre :(
2016. márc. 16. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le az ujjad és a gombot is, sokszor nekem ez is változást hozott :D valamit próbáld meg feloldáskor kicsit forgatni az ujjad, az enyém (iPhone 6) sokszor csak úgy olvassa be ha ferdén teszem rá az ujjam.
2016. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!