Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tablet 50 ezer...

Androidos tablet 50 ezer környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kiszálltam az androidból már jó 2 éve, de most elkezdenék fejleszteni rá újra, egy 7 colos tabletet szeretnék erre a célra venni, de annyi új gyártó és típus jelent meg, hogy teljesen megzavarodtam a választékban. Egyetlen kikötésem, hogy normális panel legyen benne, ne valami gagyi TFT. Az ár irányadó, 70-ig még el tudok menni, de tényleg, csak fejlesztésre kell, viszont irtózom az invertálódó színektől nagyobb betekintés esetén.

2016. márc. 15. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


válogass

2016. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lenovo vsgy ASUS
2016. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*vagy
2016. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Acer one 8om van es tok faxa, gyors es soha nem fagy ;-) en csak ajanlani tudom
2016. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak ASUS-t vennék,de szerintem nézz ilyen körül valamilyen használt Nexus tableletet,azok kapnak normális frissítés és nem kell vinni hetente a szervizbe.Mondjuk a Lenovo-k se lehetnek rosszak de inkább ez a típustól függ de a tabletek már nem fejlődnek legalább 2 éve és ugyan olyan rosszak,talán pár noname jön ami több időt tölt a szervizben mint a tulajdonosnál.
2016. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Legalább 4.2-es android kellene rá az API szint miatt. Egy 8 colos Asus-t néztem a tablet.hu-n, az oldalt köszönöm az első válaszolónak, viszont a mobilarena tesztek alapján ár/érték arányban lehetne jobbat is venni, mert a 4 magos Atom elég sanyarul üzemel benne. Mivel ahogy említettem, csak fejlesztésre kell, az meg nem fogja kihasználni a teljes sebességét, meggyőző még a negatív vélemények ellenére is.


A rendszerfrissítések számomra igazából olyan szinten lényegtelenek, hogy 4.2 feletti verziókon kell mennie az alkalmazásnak a piaci részesedése miatt, hogy most 5.1 vagy 6.0 van az adott tabletre az teljesen mindegy, elvégre annak az újításait a 4.2 korlátai miatt úgysem tudnám kihasználni. A Nexus 7-et meg amúgy sem frissítik már, vagy rosszul tudom? Lassan 3 éves csak azért gondolom így. Köszönöm a válaszokat, zöldek jártak.

2016. márc. 15. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2013-as megkapja, a 2012-es már nem.
2016. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lg gpad 8.0. Erre a célra tökéletes
2016. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 5.1 android nem jó? Szerintem nézz szét a Tinydeál-on. Nagyon szuper telók meg tabletek vannak. Amik felébe kerülnek mint itthon.
2016. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!