Iphone 5s vagy 6?

Figyelt kérdés
Jelenleg van pénzem 5s-re, meg ez tetszene kivulrol... Meg pici a kezem, ezert elferne benne kenyelmesen. De egyik baratnom szerint ez mar ciki, es vegyek 6-ot. Szerintetek? Eddig kinai telefonom volt, szoval nem tudom milyen. Koszi :) 18L
2016. márc. 15. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert az iPhone 5S szebb (szerintem), és belsőleg nincs közöttük nagy különbség (számomra), viszont a 6 újabb. De szerintem belső tulajdonságaikban tényleg annyira jelentéktelen a különbség, hogy nem éri meg a 6-os azt a plusz soktízezret.

Nagyságra amúgy a 6-os sem nagy egyáltalán, én is azt hittem, hogy az 5S mérete az ideális, de a 6/6S mérete szerintem pont tökéletes, kézben nagyon jól elfér.

2016. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy "ciki" az egyrészt hülyeség, másrészt gyerekes. (Tudod mi a ciki? 4s-ért 50000-et adni mert az "menő"... Na az ciki)

Az igazság az, hogy nem érdemes 5s-t venni már. Ha annyi pénzt adsz egy telefonért akkor vegyél inkább 6-ot.

Vagy várd meg az iphone SE-t (ha lesz olyan, de egyre biztosabb, hogy még a Március folyamán lesz)

2016. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-el. Ne vegyél 5s-t, hanem vagy 6-ot, vagy várd meg az SE-t.
2016. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az 5S jó kis telefon még most is, nekem az van, de én a helyedben 6-ost vennék. Az jobb telefon szerintem.
2016. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Ti ilyen kis plázap*csák vagytok vagy mi?Szerintem a barátnőddel csináljatok egymásról csücsőrítős fényképet a tükörben(ahogy a többi ájfonos debil)aztán lőjjétek egymást fejbe.Konzumidióták.

Ha a szakmai véleményemre vagy kíváncsi,akkor fele áron már kapsz jobb telót.

2016. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm, nekem ez lesz az első iphonom, és szerintem 18 évesen a saját keresetemből azt veszek amit akarok. Most ment tönkre 1 év után az androidos telefonom, se kép se hang! Bocs már, hogy olyan telefont akarok beruházni, ami talán évekig jó lehet!!
2016. márc. 17. 22:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akarok reagálni rád túlságosan, de csak hogy tudd, életemben nem pózoltam és nem csináltam magamról selfie-ket. Szóval pár mondat után ne ítélkezz :) A cikit meg ő sem úgy értette, hogy az iphone 6 a menő, hanem hogy ki fog menni a divatból, és sokkal modernebb telefon is van nála!
2016. márc. 17. 22:33
 8/8 anonim válasza:
Akkor elnézést kérek,bunkó voltam.
2016. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!