Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok letölteni a...

Miért nem tudok letölteni a Play Árúházból? ("Nincs elég tárhely", bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy kiba-szottúl kezdem unni ezt az egészet. Adott egy androidos telefon 2GB belső memóriával, aminek persze töredékét használhatom fel. Mikor megvettem a telefont letudtam töltögetni minden szir-szart, érdekes, akkor még volt tárhely. Most hiába van még hely a belső memóriámon, nem enged semmit sem leszedni. Hiába vannak már csak a legfontosabb alkalmazások rajta... Pl.: van 150mb helyem, és egy 30megás alkalmazást nem tudok letölteni. Frissítésről már jó ideje nem is álmodozok, mert persze ahhoz sincs elég tárhely, legyen az akármekkora fájl. Azt leszögezném, hogy amit át tudok, azt át is húzom az SD kártyára így is helyet spórolva. A vicc az, hogy több telefonomnál is jelentkezett már ez a probléma, és az ismerettségi körömben sem egy ember panaszkodott erre. Mi erre a megoldás? Legszívesebben már rég váltottam volna IOS-ra, ha megtehetném. Volt hogy már bevittem a Vodába, hogy segítsenek már, de esküszöm, ha a piacon egy henteshez viszem oda, többet segít mint az "okos sarok"-ban... A válaszokat előre is köszi.

2016. márc. 16. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rendszer fent tart magának x% üres helyet.. pl látsz 150 megát üresen,az üres is de lefoglalja magának a rendszer előre a biztonságos müködéshez
2016. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem 30-ért kell venni telefont. Nekem méh sose volt ilyen gondom.
2016. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

2GB belso memorias telefon az alsonal is alsobb kategoria, nem tudom min csodalkozol. Mennyi volt az a telo, 8000, ujonnan?


Megprobalhatsz torolni ezt-azt (nem hasznalt programokat), a gyorsitotarat torolni, de ezzel kb. azt ered el, mintha a Trabantodbol kitenned az uleseket, hatha Ferrarikent hasit majd a sulycsokkentestol.

2016. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. 4GB belső tárhellyel rendelkezik és nem,nem 8ezer volt, 40ezer volt, bár már 8ezret sem adnék érte.
2016. márc. 16. 22:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben takaritani kene. Gyanitom tele van nem hasznalt appokkal, fenykepekkel, videokkal. Neha rendet kene rakni rajta. Nekem is egy 4GB-os darabom van, plusz SD kartya, nyilvan amit lehetett az SD-re pakoltam telepites utan, es a 4GB fele ures.


Milyen oprendszer van rajta amugy? Es mi volt eredetileg?

2016. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vatafak ***** válasza:
ismeretlen probléma .... má annak aki kezeli is a telefonját, nem csak használja. 4gb-os az enyém is, minden app rajta van amire szükségem van és így is van 2 gb szabad belső memória. szóval felhasználói hiba, cseréljen felhasználót
2016. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Takaritom clean masterrel es nincs egyaltalan tele sem fenykeppel, sem "nem hasznalt appokkal"....
2016. márc. 17. 06:34
 8/11 anonim ***** válasza:

én 25ezerért vettem 8 gigás telót :)

ha android van rajta és rootolt, akkor valamilyen app ami sd kártyára rakja az appokat(pl link2sd) megoldhatja a gondot

2016. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

'Takaritom clean masterrel '


Na ezt nem kene. Semmifele kulso alkalmazas nem szukseges, tessek karbantartani az alkalmazasokat, amit lehet SD kartyara tenni (installalas utan). Azert azt nehezen hiszem, hogy 'csak ugy' eltunik 4GB tarhely. Ott van az, csak tele szemettel.

2016. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem rootolt, 4.2.2 van rajta. Na látod utolsó, pont ezért írtam ki a kérdést. Hogyan törölgessem a szemeteket? Nem vagyok szaki, soha nem kötött le az informatika. :D
2016. márc. 17. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!