Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok letölteni a...

Miért nem tudok letölteni a Play Árúházból? ("Nincs elég tárhely", bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy kiba-szottúl kezdem unni ezt az egészet. Adott egy androidos telefon 2GB belső memóriával, aminek persze töredékét használhatom fel. Mikor megvettem a telefont letudtam töltögetni minden szir-szart, érdekes, akkor még volt tárhely. Most hiába van még hely a belső memóriámon, nem enged semmit sem leszedni. Hiába vannak már csak a legfontosabb alkalmazások rajta... Pl.: van 150mb helyem, és egy 30megás alkalmazást nem tudok letölteni. Frissítésről már jó ideje nem is álmodozok, mert persze ahhoz sincs elég tárhely, legyen az akármekkora fájl. Azt leszögezném, hogy amit át tudok, azt át is húzom az SD kártyára így is helyet spórolva. A vicc az, hogy több telefonomnál is jelentkezett már ez a probléma, és az ismerettségi körömben sem egy ember panaszkodott erre. Mi erre a megoldás? Legszívesebben már rég váltottam volna IOS-ra, ha megtehetném. Volt hogy már bevittem a Vodába, hogy segítsenek már, de esküszöm, ha a piacon egy henteshez viszem oda, többet segít mint az "okos sarok"-ban... A válaszokat előre is köszi.

2016. márc. 16. 21:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A médiaalbumból azon belül is a download mappába CSAK ÉS KIZÁRÓLAG 1-2 zene van... Appokból csak a legfontosabbak, és már hiába törlök ki mindent, és helyezek át amit csak tusok az SD-re, cakkumpakk 120 szabad megám van a telefonomon. Nem vagyok analfabéta, amit lehetett megcsináltam a hely elérése érdekében, a vicc az, hogy eleinte nem volt ilyen problémám... Valaki még valami tanács? Esetleg android frissítése? Nem rootolt és nem is szeretném rootolni.
2016. máj. 5. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!