Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mondana olyan játékokat...

Valaki mondana olyan játékokat amiket érintőképernyős telón lehet játszani? Esetleg weboldalakat?

Figyelt kérdés
Samsung SGH i900 (omnia)-am van, és sehol nem találok rá játékokat. A pasziánszt meg a bubble breakert már eléggé meguntam, és nem tudom mivel eltölteni a töri órákat, buszozásokat :D Találtam már pár oldalt, de azok nem kifejezetten érintőképernyős telókra vannak kitalálva, így játszani sem nagyon lehet velük. Bármilyen játék érdeke - természetesen kivéve a pasziánszt :D előre is köszi!
2010. ápr. 3. 12:51
 1/3 anonim válasza:

Szia!

zedge.net-en körülnézhetsz, meg itt is: [link]

2010. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4shared.com

ott jobb oldalon írd a keresőbe: 240x400 games

erre kiad .zip és .rar találatokat melyeket lketöltöd kicsomagolod és fölteszed a telóra ennyi (amugy a tömörítésekbe kb. 60 ilyen játék van.

2010. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amúgy most találtam én is egyet: mobiles24.com

Regisztrálni kell, aztán lehet is nyomni.

2010. ápr. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!