Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás, Sony z3 és...

Pety001 kérdése:

Telefon vásárlás, Sony z3 és Iphone 5s ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval ott állok hogy egy Sony z3 vagy iphone 5s semilyen más telefon nem érdekel csak ez a kettö de nem birok dönteni.

Iphone párti vagyok de a z3 se rosz már volt sonyim és teljesen megvoltam elégedve?

Nem tudom mit válasszak segítsetek!.szóval?



2016. márc. 18. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem több ismerősömnek is volt sonyja és ok meg pont, hogy nem voltak megelégedve vele. ma mindegyiknek iPhone van. mivel még nem volt androidos telefonom nem akarom fikázni, de én az 5St venném. nekem 4S van, de lehet én is veszek egy 5St mert elég jó áron hozzá lehet jutni.
2016. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Roli_01 válasza:
100%
Iphone 5s (Ha nem akarsz nagyobb telefont)
2016. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
iPhone 5S
2016. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5s. Imádom, és sokkal gyorsabb a sonynál, tapasztalatból mondom.
2016. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 s re esett a választás
2016. márc. 20. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
de várjál még vele 1-2 hetet mert lehet olcsóbb lesz, hogy kiadnak egy új telefont
2016. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iphone 5s. Az egyik barátomnak van Z3-ja és nem nagyon tetszik neki. Tehát az Iphonnak van ujjlenyomat olvasó, dual vaku, M7 chip, A7-es proci.én nem tudom milyen telefon az a z3 csak mondták nem tudok előnyöket vele se hátrányok, de ha kéne választanom akkor az Iphone 5s-t választanám.
2016. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!