Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nem sokára lefogy a mobilnetem és ezért nem tudunk beszélni, úgy hogy ne égjek le?

Figyelt kérdés
Szóval h elég gáz és csak neten beszélhetnénk és ez most lefogy és anyam nem rak rá lovét és ez van. Hogy mondjam el?
2016. márc. 19. 11:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Simán megmondod. ha nem dolgozó ember vagy még, akkor a fiatalok általában tisztában lehetnek azzal, hogy a szülők nem mindenkinek fizetnek korlátlan netet a gyerekük telefonjára. Ha a leányzó nem érti meg, akkor pattanj le róla. Jobban jársz.
2016. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
"Na lépek, lefog fogyni a netem..." Ha jól értem a kérdést akkor ez nem egy estéről van szó pl, hanem több napról? Vagy csak tényleg egy este/délután/nap? Mert akkor amit írtam..
2016. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kezd el sisteregni, zúgni, berregni, és ebből le fog esni neki, hogy hamarosan megszakad a kapcsolat.
2016. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
WiFi?
2016. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
WI-FI nincs. A mobilnetem meg már lefogyott, egy hónapra szólt. Mort volt még rajta 500 forint, ebből vettem 100 MB osat, de ez csak egy hétig jó és ha előbb lefogy akkor nem lassítja, hanem onnantól vége
2016. márc. 19. 11:50
 6/24 A kérdező kommentje:
Az még a ciki, hogy nem sokára(holnap) lesz szülinapja és nem tudom felköszönteni, mert addigra lehet, hogy lefogy ez is és nem találkozunk.
2016. márc. 19. 11:56
 7/24 Szirty ***** válasza:

Ahogy ide leírtad.

A hazugságok azonnali eredménnyel járnak, az őszinteség hosszú távú befektetés...

2016. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ide se írogatnál, még maradna is holnapra is adatkereted :D
2016. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jó, de mit csinálja? Háttér adatok korlátozása, adatforgalom- csökkentő megvan. Valami egyéb? Tudnék még valamit csinálni?
2016. márc. 19. 12:01
 10/24 anonim ***** válasza:

Mit használsz a beszélgetésre?

Beszéltek, vagy csak írogattok?

2016. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!