Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ment az SD-kártyára?

Miért nem ment az SD-kártyára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy telefonom, Allview P5 Life, amelyben van egy 8 GB-os SD-kártya, 4,8 GB szabad tárhellyel.


A probléma az, hogy amikor töltenék le egy alkalmazást, akkor azt írja, hogy nincs elég tárhely. Be van állítva, hogy az SD-kártyára töltsön le mindent, de a telefon belső tárhelyére tölti.


Hogy lehetne megoldani, hogy az SD-kártyára töltse le?


Előre is köszönöm!



2016. márc. 19. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rootolva, akkor nem lehet sd kártyára menteni.
2016. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rootoltam, és ugyanúgy nem telepíti.


"Nincs elég tárhely

Az eszközön nincs elegendő hely a(z) ,,alkalmazás" alkalmazás letöltéséhez. Törölj pár olyan alkalmazást vagy tartalmat, amelyre már nincs szükséged, majd próbáld újra."


Töröltem az SD kártyáról is le tartalmakat, és jelenleg 6,04 GB szabad hely van.

2016. márc. 19. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A root még nem a megoldás, csak lehetőség, hogy egyáltalán hozzákezdj. Ha van fóruma a telefonnak, ott keresgélj, érdeklődj, mi vált be és hogyan kell csinálni.
2016. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2016. márc. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!