Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes beszerezni manapság...

Érdemes beszerezni manapság lumia telefont? (jelenleg androidos telefonom van és gyülőlőm)

Figyelt kérdés
Lumia 950-et szeretnék beszerezni. Vagy ha nem jó akkor ajánlanátok más profi telefonokat? (pénz az mindegy)

2016. márc. 19. 16:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
56%
az android egy fos. a folyamatos frissitések,meg ,ha letiltasz valami gugli mocskot rögtön keresztbe tesznek a telónak és összevissza megynekem is nagyon elegem van a fostos androidból.remélem hamarosan becsődöl.
2016. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

azt mondják ez is jó alkalmazás

2016. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dantagor válasza:
28%

950et nemnvennek.. A Microsoft telefonokkal az a baj hogy fizetsz a 950ert 250ezret, es kapsz egy telefont ami kinézetre egy 30ezer forintos telefonra hasonlit.. Nem tudom megoldhato-e, de ha wp kell akkor én a régebbi nokiak közül választanék mert azokban meg volt anyag.. Nekem Lumia 930am van, es külsőre latszik rajta hogy az meg Nokia.. Ott nem sajnaltak az anyagot es nem csak műanyag műanyag hatan.. Bar én a silány alkalmazások miatt tervezem a rootolasat es custom android romot rakatok rá. De az biztos hogy stabil mert 2,5ev alatt egyszer se fagyott be.

Ha 250ezerert akarsz stabil telefont, akkor én mindenképpen iPhone-t ajanlom...meg ugy is hogy elégedett vagyok a Lumiaval..de a 950 nem er ennyit :)

2016. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dantagor válasza:
46%
Ha maradnál az androidnal, a HTC M-es szériáját ajanlom , ismerosomnek 2eve jol mukodik es nem panaszkodik hogy szaggat a a telefonja :)
2016. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%

# 13

Mi-mi-mi-mi-mi-mi van? Vegyél androidot mert soha nem fogsz Android custom romot Windows Phone-ra tenni és root-olni sem fogod soha, mert root csak Linux disztribúciókon rendszergazda jog.

Van "főzött rom" Windows-ból is, de ugyan annak mi értelme van? Azon felül mivel, hogy a Windows Phone és a Windows 10 Mobile is zárt forráskódú és semmit nem változtathat benne senki mert bilincsbe verik az illetőt. Egyébként van Threshold update 930-ra. Frissítsd le. Inkább ilyen reálisabb dolgokkal foglalkozz pls.

2016. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!