Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Windows 10-rr frissíte...

Érdemes Windows 10-rr frissíteni a telefont?

Figyelt kérdés

Már nagyon vártam hogy Jöjjön a frissítés, de most nem tudom, hogy érdemes-e frissíteni?!

Microsoft Lumia 640



2016. márc. 20. 09:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik így, viszont én laikus vagyok. Itt gyakorin elég vegyes véleményeket olvastam.
2016. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam még a megjelenés követően egy videót róla. Nekem is 640-em van.

[link]

Lehet nem valami minőségi videó, de első volt. :)

2016. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nagyom szépen köszönöm a válaszokat. Megnéztem a videót, szerintem jó lett. És lenne meg egy kérdésem, hogy nem lassult le a telefon a frissítést követően? Mert ettol szoktam ableginkabb tartani, mint mondjuk egy androidos telefon.
2016. márc. 20. 12:36
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lassul le! :) Ez nem android. Nyugodtan frissítheted. Ha telepítés követően elakadnál valamiben, vagy nem tudnál valamit, írd ide segítek.
2016. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm. Akkor szertintem ma meg is ejtem a frissítést 😃
2016. márc. 20. 13:22
 6/27 anonim ***** válasza:
Rendben, de sok idő mire a két build fel megy! :) KB másfél óra, internet sebességtől független. Ha még az internet sebesség sem gyors, akkor még több idő. :D
2016. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a figyelmeztetést. 😊 és kivegyem az SD-kártyát vagy benne hagyhatom? Mert olvastam, hogy valakinek amiatt volt valami hiba.
2016. márc. 20. 13:28
 8/27 anonim ***** válasza:

Természetesen ne vedd ki! Mert ha kiveszed, frissítést követően nem lesznek meg a rá telepített alkalmazások és a rendszer törli az alkalmazásokat róla. Ez egy biztonsági mechanizmus, de ilyen esetben is, csak az alkalmazások törlődnek. A személyes tartalmak nem!

Így mindenképpen azt ajánlom, hogy hagyd benne. Szépen átköltöztet a telepítő neked mindent. Ha valamilyen alkalmazást vettél az is szintén legyen telepítve. Ugyanis előfordul, hogy az alkalmazás fejlesztők még nem adtak ki Windows 10-el kompatibilis frissítést az alkalmazásukhoz. Ettől független ha telepítve van 8.1-en és úgy frissíted 10-re semmi gond nem lesz vele. Ugyan olyan jól fog futni mint 8.1-en tette. Ha pedig ilyen eset is állna fel, csak a fejlesztőre kell várni, hogy tegye elérhetővé Windows 10-en is. Majd utána engedi telepíteni az áruház.

2016. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
És ehhez a frissiteshez kb. mennyi szabad területre vagy szükség a telefonon?
2016. márc. 20. 14:17
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem 4,30GB-ot foglal a úgy hogy van rajta egy gigányi alkalmazás és 300MB térkép is. A rendszer 3,10GB.
2016. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!