Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb és...

Roli_01 kérdése:

Melyik telefon a jobb és miért? Samsung galaxy s6 edge vs Iphone 6?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
iPhone 6 jobb. Nem is kevéssel. Még pedig azért, mert a samsung erős hardverrel próbál gyors lenni, az iPhone meg optimalizáltsággal. Mondok egy példát: a samsungban 3x annyi ram van mint az iphone 6ban, de utóbbi mégis szinte mindent gyorsabban betölt a memóriájából. Ilyen egyszerű. Valamint azért is jobb, mert sokkal stabilabb rajta az operációs rendszer.
2016. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van már..

Kamerában az S6 edge a jobb, szebb a kijelzője, van 32 GB-os verzió. Azt hiszem kicsit olcsóbb is, de ez nem biztos.

Az iPhone 6 értékállóbb, és tovább támogatott.

Üzemidő nagyjából azonos (nem a legjobb), ujjlenyomat-olvasó mindkettőben van.

De ami leginkább döntő, az a rendszer. Akadozni, fagyni egyik sem fog, az én S4-em mindmáig jól működik, összemértem egy 5s-sel és gyorsabban nyitott meg majdnem minden alkalmazást.

Mindkét rendszernek vannak előnyei, hátrányai (nem részletezem), menj és próbáld ki pl. egy Telekom üzletben mindkettőt.

2016. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.megfogom nézni őket.:)

De talán az iphone jobban tetszik.

2016. márc. 20. 20:35
 4/4 anonim válasza:
S6 edge gyorsabb,szebb fotót készít,a hajlított kijelzője miatt annyira nem vészesen nagy (de nagy),jobb a vakuja,jobb a hangszórója,és jobb a kijelzője is...De youtuben sok összehasonlító videó van...(nekem egyik sincs)
2016. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!