Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?...

Killer202 kérdése:

Miért nem tölt a telefonom? (több lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este a teljesen lemerült telefonomat felraktam töltőre. Ekkor bekacsolt a töltő mód amiben csak az akku töltöttségét látod, én viszont csak azt láttam hogy nincs ott csík hanem csak egy forgó kör ami a töltés jelenti. Tehát 0% volt a telefonom töltöttsége ,ekkor 10 másodperc múlva a készülék újraindult és kezdődött elölről minden. Egész este és még reggel is töltöttem de egész éjszaka ez ment. Próbáltam USB-vel és másik töltővel is. Olvastam máshol hogy ha szoftveres hiba van akkor csináljak egy rebootot de lemerült telefonnal nehéz... Fél hónappal ezelőtt ugyan ez volt a tabbal is de akkor valahogy sikerült feltöltenie. Kérlek segítsetek!

2016. márc. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
recoverybe be tudsz jutni?
2016. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvittem szervizbe a telefont ott kiderült hogy a töltőcsatlakozója ment szét a telefonnak. Sajnos a telefonom képernyője már el volt törve rendesen ezért nem lehet megjavitani mert azt a csatlkozót és ami hozzá tartozik azt csak úgy lehet kicserélni ha az egész telefont szétszerelik csak képernyő miatt lehetetlen mert kipotyogna...(egy képernyőcsere kb. 30000 FT az új csatlakozó meg 10000 forintba fájna nekem) Lehetett volna egy külön akkutöltőt is venni és azon tölteni de az enyém eggyik modelbe sem fért bele. Vehetek új telefont... (AKIKNEK LG L-FINO-juk VAN AZOK VIGYÁZZANAK A KÉPERNYŐRE ÉS TÖLTŐRE IS :)
2016. márc. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!