Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható egy...

Mennyire megbízható egy okostelefon ébresztőórája? Előfordult már hogy nem ébresztett reggel pedig be volt állítva, esetleg este valami miatt lemerült így nem is kapcsolt be, lefagyott stb.

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én általában este fel szoktam tölteni ha lemerül így ez nem szokott előfordulni.A jelenlegi normálisan ébreszt,az ezelőtti Pocket Neo meg elég sokszor kihagyta az ébresztést...
2016. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Milyen okostelefon? (márka)
2016. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nálam is előfordult már hogy lefagyott, és nem ébresztett.
2016. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Több telóm van:

Vodafone Smart 2- Nagyon gagyi telefon, már minden baja van, de ezzel nem volt baj soha. Az órája is pontos.

Vodafone Smárt 4 Mini- Igazából ezt karácsonyra adták nagynénémék, mert nekik nem kell, ez már jóval elfogadhatóbb telefon, mint a Smárt 2, az ébresztés működik.

Microsoft Lumia 435- Ennél jobb telóm életemben nem volt, természetesen az ébresztéssel sincs probléma.

Nokia E66- Ez is jó.

Samsung E310- Valami ébresztés benn van, az világ összes kincséért sem lehet törölni, plusz a naptárt soha nem lehet az aktuális évre állítani, csak az előzőre. (most 2015 van benn, talán 2014) Valami errort ír ki. De igazából az a csoda, hogy még működik XD És az akksija is szépen megmaradt, de a naptár az megbolondult XD

2016. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gnoomage ***** válasza:
100%
Én egy LG Optimus L II-t használok és sajnos néha előfordul, hogy magától kinyomja magát, vagyis pontosabban magától benyomja a szundit, így 10 perces késéssel kelek.. Ha a tied is néha kinyomja magát, akkor állíts be 4-5 ébresztést egymás után, úgy hogy ne 1 időpontra szóljanak(5:55, 5:56, 5:57...) így már kicsi az esély hogy az összes elromlik...
2016. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az e66 jó telefon, ahogy az összes symbian készülék is megbízható ebből a szempontból is. Nekem e73 van, de nemrégen vettem egy Lumiát, de valahogy nem érzem úgy hogy rá merném bízni magam, de egy Androidosra sem, sokat hallani, olvasni hogy fagynak, bugosak stb, ráadásul a win10-et is most raktam fel...jelenleg még nem főtelefonként használom de nemsokára rákényszerülök...😄✋
2016. márc. 20. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor még nem okostelefonom volt, hanem sima gagyi, akkor 1x előfordult, hogy éjjel lemerült, ezért nem ébresztett. Most egy Huawei Ascend P7 van, minden este felrakom töltőre lefekvés előtt, és egész éjjel rajta van. Este beállítom az ébresztőt, és rendesen fel is ébreszt, semmi gondom nincs. 1x volt, hogy majdnem elaludtam, de az az én hibám volt, elfelejtettem beállítani.

Egyik haverom meg mesélte, hogy beállította az időt, mégsem ébresztette a telója, mert az övén a dátumot is be kell hozzá állítani, hogy melyik napon ébresszen, azt viszont elfelejtette a legutóbbiról átállítani (LG G2).

2016. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én egy c5 03mal jártam úgy, hogy nem ébresztett, mert lemerült egy éjszaka alatt azért, mert meg volt nyitva az opera

megbízható symbian telefon eladó 20kért

2016. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az E66-ot 5 ezerért vettem. Nem bántam meg. Az a baj, hogy a készülékháza kissé leharcolt állapotban van, de nem baj, ettől függetlenül nagyon fullos teló lehetett anno 2008-ban (most is az, de a Lumia jobb) Amúgy: használj ébresztőórát! :D Én egyszer kukáztam egy digitális ébresztőórát a sufniból, működik még ma is, csak nem használom. Raksz bele elemet, akkor is működni fog, ha áramszünet van :D
2016. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Felhúzós vekkert használok, nem ilyen digitális ócskaságokat. Tökéletesen működik.
2016. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!