Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hard Reste mi ez pontosan?

Hard Reste mi ez pontosan?

Figyelt kérdés

Ehát érekelne,hogy ez az úgynevezett "Hard Rest" miben különbözik a "Gyári adatok visszaállítás"-nál? És,hogy kell pontosan Hard Resetelni? Előre is köszöm a gyors és értelmes válaszokat!

(Sasmun Galaxy Core Prime)



2016. márc. 22. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem reste hanem Reset
2016. márc. 22. 15:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajh megelőztél. Azt akartam írni hard reset-et jelent pontosan... :)
2016. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyari visszaallitas torol minden adatot. Mig a hard reset ram memoriat törli.
2016. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# Egy kicsit kötekedek, jó? :) Tudod mit jelent az, hogy RAM és hogy működik? Ha nem kap áramot alapból minden adat törlődik a ram-ból. :)
2016. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogy mindent röröl hogy kell érteni amiket én magam telepíettem csak azokat vagy mást is?
2016. márc. 22. 15:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj elnézés ossze vissza olvasok és ezt hogy kell megcsinálni?
2016. márc. 22. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, csak azt amit a szomszéd telepített! :)

Hangerő le-fel gombokkal kell játszani. Ezt a telefonod kézikönyvében vagy a gyártó oldalán találod. Pontosan hogy és mit kell nyomni a készülékeden. Szerintem az is le lesz írva, hogy pontosan mi ez.

2016. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!