Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 6 készüléke...

Ellopták az iPhone 6 készülékem. Semmi esélyem rá, hogy meglesz?

Figyelt kérdés
Rendőrségen tettem már feljelentést, de állítólag nem foglalkoznak ilyesmivel. Az iCloudot is szoktam nézegetni, de állítólag ki van kapcsolva a telefon.
2016. márc. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, van nyomkövető rajta - aktiváltad már?
2016. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha már ilyen drága telefont vettél, miért nem állítottad be az iPhone keresését?
2016. márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beállítottam, de mint írtam, ki van kapcsolva a telefon, így nem lehet bemérni
2016. márc. 23. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tipikus kamu szöveg, hogy nem lehet bemérni. Simán betudná mérni a rendőrség, csak nem akarják, mert nekik az pénzbe kerül, azért nem foglalkoznak. Ha volt valami ami olyan sérülés vagy bármi, ami alapján betudod azonosítani, akkor menj el az arab mobilos boltokba, ők szokták átvenni a lopott telefonokat.
2016. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi
2016. márc. 23. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!