Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows okostelefonok idővel...

Windows okostelefonok idővel belassulnak?

Figyelt kérdés

Az Android telefonok az én tapasztalatom alapján, meg ahogyan azt az interneten is lehet olvasni, belassulnak. Ez igaz a Windows telefonokra is?


Tehát lehet hosszú távra tervezni például egy Lumia 640essel?



2016. márc. 23. 10:08
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Azok is beleassulnak, de nem annyira.
2016. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, belassulnak. Hosszú távra ne is tervezzél egy ilyennel. Max 10 évre.
2016. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MZ.per.X ***** válasza:

Alapvetően az Android sem lassul be, ha magát a rendszert, és a jól optimalizált alkalmazásokat nézzük.


Hardveresen meg idővel mindegyik elavul.

2016. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nem lassul be. A Windows nem a virtuális gépes android és a memória kezelése se ótvar. Ha a megvétele után soha nem kapcsolod ki nem indítod újra akkor sem lassul le.
2016. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:
Nem nagyon szoktak belassulni, én 2 évvel ezelőtt kaptam egy 925-öst, ami akkor felsőkategóriának számított, azóta lecsúszott a középbe. Viszont ugyanolyan gyors mint akár a 930, 950, vagy az 520, 530. Két évig a rendszerrel, és a hozzá tartozó részeivel nem volt problémám, de tavaly december óta egy 830-at nyúzok, ami hasonló kaliberű mint a 925, és talán csak annyiban gyorsabb, hogy egy-egy appot gyorsabban nyit meg a 4 mag miatt, de semmi egyéb másban nem tapasztalok sebességbeli különbséget még az idő eltelte után sem
2016. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!