Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb gombos...

Melyik a legjobb gombos mobiltelefon 10-15000 FT-ig?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni magamnak egy ilyen gombos mobiltelefont, ami zenét lejátszani tud egy 16 gbs microsd kártyáról. Az okostelefonokkal már tele van mindenem hogy évente cserélni kell, mert utána használhatatlanul, még hívni se lehet róla. De még egy fontos tényező az lenne hogy hangos legyen. A zenelejátszás a kolesz miatt fontos.
2016. márc. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nokia c2 02.

Ha okos kell abból is vehetsz "Nokiát". Microsoft Lumia a neve és nem android rendszer van rajta. Az nem lassul le.

2016. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az androidos telefonok azért lassulnak be, mert a gyártók rárakják a launchereiket, és a facebook és a fingós appok belassítják

ahogy néztem az újabb nokiák értékeléseit, nen valami jó telefonok

használtan nézz inkább valami olcsóságot

2016. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó telefont akarsz akkor a Nokia 108-at ajánlom.
2016. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg hangos kell akkor egyértelműen Nokia C1-02.Az van is nekem a fiókban csak töltő nincs már meg.
2016. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!