Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a "Kevés a tárhely" kiírást? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

A telefonomra ráraktam egy fájl, ami után kiírta, hogy kevés a tárhely és lehet h néhány rendszerfunkció nem fog működni. Rengeteg dolgot kitöröltem és még mindig kiírja, pedig már 30MB szabad hely van(ez korábban, mielőtt kiírta sosem volt ilyen sok, általában 15MB)

Ami a legjobban zavar, hogy számomra baromira zavaró az a kis jelzés, amely bal felül látható, ami ezt jelzi. Esetleg nem lehet valahogy eltüntetni, hogy ne mutassa meg töbet, vagy ne jelezze? Próbáltam már újraindítani és de semmi.



2016. márc. 24. 14:06
 1/5 Come back ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása
2016. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit még kihagytam, és vélhetően emiatt nem lehetséges, az a letöltés. Egy 30MB-nál jóval kisebb (5MB) nagyságú programot szerettem volna letölteni, de nem engedi, mondván, hogy kevés a tárhely... ami érdekes, mert kétszer is ráférne.
2016. márc. 24. 14:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha akartam volna visszaállítani, akkor nem teszem fel ide a kérdést. Rengeteg fájl van a telefonomon, kezdve a telefonszámoktól stb... Semmi kedvem erre, ha más lehetőség is erre.
2016. márc. 24. 14:18
 4/5 Come back ***** válasza:

A telefonszámokat lehet exportálni a névjegyzékben található funkcióval, vagyis vcf. filet kapsz utána ami felhasználható. Tehát a telefonszámok megmaradnak. A fileokat rá lehet másolni a számítógépre.


A másik megoldás kockázatos, azért nem írtam. Az alkalmazások kezelése beállításokban, valamelyik gyári alkalmazás felelős a hibaüzenet miatt, ha ott nyomsz egy adatok törlését akkor eltűnik a hibaüzenet. A kockázat az hogy nem tudom, hogy nem tudom melyik az, és nehogy nagyobb bajt csináljon!

2016. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Come back ***** válasza:
2016. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!