Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 telefonom...

Jaciger kérdése:

Samsung Galaxy S6 telefonom meghülyült? Segítség Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nehét el magyarázni de az történt hogy én szépen használtam a telefonomat mielőtt mentem volna haza mert egy utcával arréb voltam. használtam , működött.haza értem és az törént hogy mintha kordinátákba akart volna kattintani,hogy kattintottam eggyet és elindult egy vízszintes csík,kattintottam elindult egy függőleges csík és hogyha kattintottam az is megállt. elő jön egy ablak hogy Érintés Kézmozdulatok Műveletek Beállítások legutóbbi alkalmazások kezdőképernyő vissza Gombok . először az első 4 be van keretezve kékkel utána kattintok eggyet akkor márcsak az érintés van be keretezve de mind1 hogy hova nyomok mert akarok beállításra vagy valami .... nem ő oda kattint.... és ujra inditottam h majd lehet jó lesz... nem .... a pinkódot is 1 perc mire beirom és utána meg nem az ujjlenyomatomat kell megadnom hanem a tartalék jelszamat de az meg ilyen mint amit csuszkálos bigyó....és azt meg meg se tudom igy csinálni és semmit nem tudok rajta állítani.... valaki segítség??????
2016. márc. 24. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Leszivtal egy virust?


Gyari beallitas visszaallitasa segithet, de elvesznek az adatok ha nincs mentesed (az adatok a telefonbol, az SD kartyarol meg kimentheted most is egy szamitogepen).

2016. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyomd meg egymás után 3x gyorsan a homegombot, az elvileg segít.
2016. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!