Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini?

Samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
Rá raktam a cynagenmod 7.2 öt de nem kapcsol be ilyenkor mit lehet tenni? Nem odinnal csináltam! Csak sd kártyára másoltam és install zip from sd card lehetőséggel csináltam! Esetleg még műkődésre lehet bírni vhogy?

2016. márc. 24. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Jóhogy besz.rt,vehetsz újat. 20-ért ottvan a Nokia Lumia 530. 50 alatt ne vegyél androidot,addig csak Microsoft vagy Nokia!
2016. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
odinnal rakd rá a stock romot ha tudod
2016. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1.Miért nem nézed meg mi a kínálat ?

Doogee X5 Pro megeszi vacsorára az 535-öt anyaghasználatban,sebességben,kijelzőben,hardware-ben...

Kérdező:Nézz videókat ezzel kapcsolatban.

2016. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki használ még Galaxy Minit?? :D
2016. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van

én régebben nokia c5-03-mat használtam, kb ua a kategória

2016. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 Ha valakinek a márka is számít.. Nokiákkal/Microsoftokkal nincs baj,ha elromlik (ami csak akkor van,ha direkt bass..za szét) vesz másikat. Windowson amúgy sincs vírus,míg androidon csomó.
2016. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Doogee X5 Pro-ban mellesleg olyan szaaaaar a kamera,hogy sírva fakadsz.
2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6,7.

Én Androidon még sosem találkoztam vírussal,az alsó szegmensben nem a márka számít hanem a tudás amiben a nagyobb márkák nagyon el vannak maradva,ott igaz hogy 60K alatt ne vegyünk tőlük telefont.Az alsó kategóriás Lumia-knak meg még több hátrányuk van:olcsó anyaghasználat,a kijelző nagyon rossz,hiába eszik keveset a WP ha megnyitsz egy böngészőt és elkezd laggolni oda kell minimum 1GB RAM míg a Doogee X5 Pro-ban az árához képest jó az anyaghasználat,jó a kijelző és a HD felbontás is rendben van,erősebb hardware ami hosszabb távra jobb.Doogee meg már annyira nem Noname márka,van is itt Mo-n nem is egy szervize persze az MS-nek több.Aki meg ennyiért vesz telefont az nem valószínű hogy fotózni veszi,meg az alsó kategóriás Lumia-k sem jobbak ebben,ha meg az Android lenne a probléma akkor a Doogee-n Stock AOSP van.

2016. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt Nokia Lumia 530-am 1 évig. Sosem fagyott be, egyszerre több böngészőlapot használtam (volt 16 is) videó + messenger egy játék is volt mellete,de nem fagyott be. Direkt dobáltam is, bele tettem vízbe, semmi baja nem lett. Végül egy 3cm-es kerámiabábú végzett vele,mert épp töltőn volt, a figura alatt és ráesett,berepett. Most van Microsoft Lumia 535-öm és sokkal jobb,mint az Androidosok.
2016. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!