Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az Iphone 5 SE?

Megérné az Iphone 5 SE?

Figyelt kérdés
Már nagyon a végét járja a telefonom (4.5 éves S3 mini) alig működik már, és folyamatosan lefagy akármire megyek rá minimum 5 perc mire betölt. Mindig az iphone 6s volt az álomtelefonom, de így, hogy kijött az 5 se lehet, hogy az is elég lenne. Nagyon fontos szempont a kamera. Mit tennétek a helyemben? 17/L

2016. márc. 25. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyi év szenvedés után megérdemelnél egy iphone 7-et is
2016. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4,5...szép kor :D az én S3-am 3 és fél évet bírt, abból is az utolsó pár hónap szenvedés volt. Igazából te tudod, neked melyik tetszik jobban. Ha szeretnél, és meg tudod szokni a nagyobb kijelzős telefont, akkor jöhet a 6s, viszont ha inkább maradsz a kicsinél, akkor az SE. Tulajdonképpen a méreten és a külsőn kívül nincs is semmi különbség a 2 telefon közt.


De tessék, itt egy elég részletes összehasonlítás: [link]

2016. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Örülj, hogy csak az utolsó pár hónapban szenvedtél, én már 2 éve szenvedek :D Ahogy így megnéztem az SE árban is sokkal jobban kijönne, és attól, hogy a 6s jobban tetszik azt nem szeretném, hogy egyszer kikapják a nagy telefont a kezemből, mert mostanában már semmit sem lehet tudni. :/
2016. márc. 25. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: ne aggódj, nekem 6s Plus-om van, na ez már igazán nagy :D mondjuk utcán sétálva sosem nyomkodom a telefont, inkább a lábam elé nézek. Amúgy meg a kisebbet is ugyanúgy el tudja venni tőled, aki akarja. Óvatosnak kell lenni, bár mondjuk nem tudom, milyen környéken laksz.
2016. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4,5 év az tényleg kemény. :D


5SE sokkal kisebb, mint a 6s, ez benne a különleges. Ha nincs szükséged a 3D-touch-ra, és a nagyobb kijelzőre, akkor válaszd az SE-t, mert sokkal jobban megéri, viszont abban a frontkamera jóval kisebb felbontású képeket készít. (Ami egy ilyen drága telefonnál szomorú.) Mivel írtad, hogy nálad nagyon fontos a jó kamera, akkor lehet, hogy érdemesebb lenne a 6s-t venned. De a legegyszerűebb, ha kézben fogva egy boltban mindkettőt megnézed (mondjuk az SE-t még nem árulják), és megállapítod, hogy elég-e a kamerája.

2016. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Szerencsére én nem azok közé a fiatalok közé tartozok akik a kezükben hordják a telefonjukat, hanem inkább paranoiás vagyok :D Nagyon köszönöm a normális válaszokat, sokat segítettetek nekem :)
2016. márc. 25. 17:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Ha a sima 6 és az 5SE közül kellene választanotok melyik lenne?
2016. márc. 25. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az SE-t. bár nekem mániám, hogy nem szeretem a tepsifonokat :) de a leírás alapját belsőleg (is) mindenképpen az SE a jobb. szerintem
2016. márc. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!