Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vélemények?

Iphone 6 vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan telefont szeretnék venni, hallottam már jó, és rossz véleményeket is. Nektek mi a véleményetek róla? Olyan vélemények is érdekelnek, akiknek van Iphone 6-juk, és minden nap használják, és olyanoké is, akik csak 1-2 napig használták, vagy hallottak róla véleményeket. Kb mennyibe kerül a legolcsóbb Iphone 6? Milyen színekbe kapható? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. márc. 25. 19:33
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom mennyibe kerül a legolcsóbb készülék. Színek pedig fekete ezüsttel, fehér ezüsttel és fehér arannyal. Én rendelkezek ezzel a telefonnal és nagyon meg vagyok vele elégedve. 1 alkalommal volt az, hogy túlmelegedett és leállt. Addig nem lehetett vele csinálni semmit, amíg le nem merül, hogy utána újra fel birjam kapcsolni. De azóta semmi gond nincsen vele, szerintem megéri a pénzét
2016. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nincs iPhone 6-om, csak hallottam róla, illetve különböző videókat néztem róla YouTube-on. Állítólag nagyon jól összeszerelt kütyü, a sima 6-nál nincs is meg a bendgate veszélye, csak a 6 Plus-nál (ha hallottál már a bendgate-ről). Gyorsaságot tekintve gyors, jó benne a processzor, és hát iPhone-ról van szó. Akkor kezd el "lassúnak" tűnni és lemaradni a versenyben, amikor szembeállítjuk az utódjával, a 6s-sel. Ettől függetlenül azonban egy nagyon jó telefon az iPhone 6. Ár-érték arányt tekintve: drága, de a minőséget ugyebár meg kell fizetni. Az ára 180-200 ezer Forint körül mozog (ha jól tudom, ez nem biztos. Nézz utána szolgáltatóknál és az Apple weboldalán).
2016. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!