Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állíthatom vissza az...

Hogyan állíthatom vissza az Alkalmazások ikont Androidos telefonon ha eltűnt?

Figyelt kérdés
A régi telefonomon volt egy Alkalmazások ikon az alsó sorban. A mostanin nem volt. Android 5.0 van rajta. Nagyon hiányzik ez az ikon, mert nem akarok a kezdőképernyőkön tárolni az összes alkalmazást. Hogyan tudom létrehozni/visszaállítani, ha sehol sem találom?

2016. márc. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész véletlenül nem huawei telefonod van? Mert azon az emui nevű felület van ami az iphoneon lévő meg a miui android felületére hajaz, ahol viszont nincs külön alkalmazás lista, mindem ikon a kezdőképernyőre kerül. Aztán ott lehet rendezgetni meg mappákba rendezni.

Ha ez nem tetszik akkor playről tölts le egy launchert pl. nova. Az úgy néz ki mint egy gyári android felület és lesz alkalmazás listád is.

2016. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lenovo A1000-es telefonról van szó.
2016. márc. 26. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a Lenovo gyari felületét nem ismerem. Ezek szerint lehet az is hasonló mint az említettek. Tehát a megoldás is ugyan az lesz.
2016. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, mert ez is hajaz az Iphone-ra, ami nekem egyáltalán nem tetszik.
2016. márc. 26. 19:32
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

A Lenovo a Vibe Ui-t használja, ami szintén a MIUI/iOS-féle "mindentakezdőképernyőre" felület.

Ha kell az appdrawer, rakj fel egy másik launchert. Ajánlom a Nova-t, ezt már több telefonra telepítettem és mindenki maximálisan elégedett vele. Mások az Apex-re esküsznek. Ezekkel nem igazán lehet melléfogni, de ezeken kívül is találsz rengeteget a Pléjboltban.

2016. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!